Jiří B. (POLÁRNÍK)

mimibazar.cz/POLARNIK ID 59126
Členství DIAMANT
  • Ověřený obchodník
  • Ověřená adresa
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Termoponožky Dr.Hunter Frost Extreme

Nové zboží k prodeji

Profesionální funkční termoponožky určené do zimního období pro lovce, rybáře, lesníky a profesionály pracující i za extrémních zimních podmínek.

Funkční thermoponožky pro všechny činnosti v přírodě v chladném zimním období. Multivrstvý plyšový úplet s vlnou merino Climayarn od firmy Schoeller.

Climayarn je směsová funkční příze, ve které jsou výhody ovčí vlny kombinovány s funkcionalitou polypropylenových vláken, která je dána vodoodpudivostí, nízkou hmotností a silnou termoizolační schopností polypropylenu. Climayarn neboli klimatická příze tak nachází své uplatnění také při výrobě sportovních svetrů a funkčních ponožek.

Ponožky Dr. Hunter FROST jsou profesinální zátěžové ponožky či podkolenky používané v nejchladnějších klimatických pásmech pro všechny činnosti v přírodě. Jedině multivrstvý plyšový úplet s vlnou merino Climayarn Vás izoluje proti mrazu a nepohodě. Výraznou přidanou hodnotou je přesně stanovené množství vlněné příze integrované v chladem exponovaných místech ponožky.

Dr. Hunter je díky Hi-function technologii pletení, dlouholetému výzkumu a testování jedničkou mezi ponožkami do přírody a extrémních podmínek.

Ponožky mají komfortní nesvíravý lem.

K dodání také v nadměrné velikosti 48-49 EUR.Funkční rozsah: -5°až -20°C


Složení: 49% vlna merino, 45% polypropylen, 4% polyamid, 2% elastan


Velikosti: 24-25 cm (37-38 EUR)
26-27 cm (39-41 EUR)
28-29 cm (42-43 EUR)
30-31 cm (45-47 EUR)
32-33 cm (48-49 EUR)
  • Velikost: 44
  • Značka: PONDY
  • Doposud žádný zájemce
cena: 299

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům