Věra B. (Baronka)

mimibazar.cz/baronka ID 31927
Členství DIAMANT
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

ČERNOHNĚDÝ vysoký nástěnný policový díl 30x190 cm

Nové zboží k prodeji

... úzký prostor, nebo nevyužitá zeď ? Tato police pasuje téměř kamkoliv. Můžete si také vybrat, jestli ji zavěsíte vodorovně nebo svisle. Záleží jen na Vašem prostoru a potřebách. Mělké police pomáhají využít efektivně stěny. Pojmou hodně věcí, aniž by zabíraly velkou podlahovou plochu. Vyberte si, zda chcete polici na zeď připevnit vodorovně nebo svisle.
Když je policový díl zavěšen v horizontální pozici, celková max. nosnost je 25 kg. Když je zavěšen ve vertikální pozici, max. nosnost jedné police je 3 kg. Nábytek musí být upevněn ke stěně pomocí přiloženého kotvícího úchytu. Šroubky pro připevnění na stěnu nejsou součástí balení. Různé typy stěn vyžadují různé typy přichycování. Využijte upevňovací prostředky, které jsou vhodné pro Vaší stěnu. Pokud si nejste jisti, jaký upevňovací materiál použít, poraďte se. Můžete kombinovat s dalším nábytkem z této série. NOVÉ, originálně balené zboží. Ihned k odeslání !

.............................

Návod na údržbu:
Otírejte navlhčenou textilií a jemným čisticím prostředkem. Osušte čistou utěrkou.

.............................
Materiál:
dřevotříska, dřevovláknitá deska, papírová výplň se strukturou vč. pláství (min. 100 % recyklované), plastový lem, akrylová barva, tištěná akrylová barva.
.............................

BARVY K DISPOZICI:
černohnědí, bílá, světlé dřevo
  • Rozměry: Šířka: 30 cm. Hloubka: 28 cm. Výška: 190 cm. Max. nosnost: 25 kg. Max. nosnost/police: 3 kg.
  • Velikost: XXL
  • Značka: IKEA
  • Poštovné a balné: ČP balík do ruky 159; Kč
  • Místo osobního odběru
  • Již odpověděli 2 zájemci
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 1 199
Prosím, uvádějte u objednávky kompletní adresu včetně aktuálního příjmení a tel. kontaktu, pomůže to přepravci urychlit dodání Vašeho balíku. Děkuji :)

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům