Marcela L. (Cumacek-M)

mimibazar.cz/cumacek-m
ID 244932
Členství SMARAGD
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ oblast Plzeň - sever
-31%

Rtěnka Créme Legend

Nové zboží k prodeji

Rtěnka Crème Legend vám poskytne okouzlující krémový efekt, dokonalé krytí a pohodlí, které můžete nosit po celý den.Použití: krémová rtěnka pro každodenní líčení
Jak to funguje: krémová receptura se zvýšeným množstvím pigmentu a báze poskytuje plné krytí, vysokou odolnost a optimální hydrataci rtů
Výsledek: dlouhotrvající, pohodlný krémový efekt bez vysychání rtů

Je nejvyšší čas pro legendární krémový efekt! Objevte svůdnou krémovou rtěnku Crème Legend, díky níž budou vaše rty vypadat perfektně po celý den. Vysoce pigmentovaný vzorec rtěnky, zesílený základnou, poskytuje dokonalé krytí s ideální barvou a nevysuší vaše rty. Bude to skvělá volba, pokud oceníte pohodlí při líčení a pokud hledáte rtěnku, která vám zůstane na rtech celé hodiny.


Jak používat rtěnku ?
Aplikujte na rty od středu k vnějším rohům. Když jsou zakryty horní a dolní rty, přitlačte je k sobě a jemně se pohněte. Poté vložte mezi rty ubrousek nebo tenký papír a přebytečný produkt odtlačte.

Chtěli byste elegantní elegantní matný efekt? Vyzkoušejte naši matnou rtěnku Matte Legend - perfektní volba, pokud chcete dosáhnout profesionálního vzhledu.
  • Rozměry: 3,6 g
  • Značka: AVON
  • Poštovné a balné: ČP doporučené psaní 60; Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 159
Původní cena: 229 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky