Brigita A. (Rozkosnice)

mimibazar.cz/rozkosnice ID 257400
Členství SAFÍR
  • Ověřená adresa
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Fotoalbum samolepící album na fotky SVATBA

Nové zboží k prodeji

Samolepící MODRÉ fotoalbum na fotky z vašeho krásného a neopakovatelného svatebního dne. Album obsahuje 40 samolepicích stran (20 listů) na šroubované vazbě.Album je v bezvadném stavu včetně stříbrného boxu ...PC 499 Kč nyní 187 Kč.
***
Samolepící fotoalbum růžovo bílé růže na fotky z vašeho krásného a neopakovatelného svatebního dne. Pokud máte rádi luxusní vzor a samolepicí alba je toto přesně kus pro vás. Album obsahuje 40 samolepicích stran (20 listů) na šroubované vazbě.Album je v bezvadném stavu včetně stříbrné krabice... PC 499 Kč nyní 187 Kč.
***
Samolepící temně zelené fotoalbum na fotky z vašeho krásného a neopakovatelného svatebního dne. Album obsahuje 40 samolepicích stran (20 listů) na šroubované vazbě.Album je v bezvadném stavu včetně stříbrného boxu ...PC 499 Kč nyní 187 Kč.
***
Samolepící béžové fotoalbum se stříbrnými prstýnky... Pokud máte rádi decentní vzor a samolepicí alba je toto přesně kus pro vás. Album obsahuje 40 samolepicích stran (20listů) na šroubované vazbě.Album je v bezvadném stavu v originál krabici... PC 499 Kč nyní 187 Kč.
***
cena celkem 687 Kč
  • Rozměry: stran 28 x 32 cm
  • Značka: SVATBA
cena: 187

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům