Věra B. (Baronka)

mimibazar.cz/baronka ID 31927
Členství DIAMANT
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

JABLEČNÝ OCET bio-raw-organic 500 ml

Nové zboží k prodeji

... už staré babičky věděly, že pití sklenice vody s lžící octa na lačný žaludek dělá divy. Ve Švédsku se lžíce octa doporučuje lidem trpícím cukrovkou.

POUŽITÍ:
Poznejte i Vy výborné dochucovadlo i konzervant. Díky své jemně kyselé chuti a jablečné vůni je tento ocet výborným dochucovadlem při přípravě zeleninových salátů, různých pokrmů a sladkokyselých marinád. Konzervačních vlastností jablečného octa lze také využít při konzervaci různých typů zeleniny. Pro jeho působení jej můžete v naředěné formě popíjet formou osvěžujícího nápoje. Nebo ho můžete užívat takzvaně na „na lžičku“.

BENEFITY:
-Kontrola tělesné hmotnosti
-Normální činnost střev – pohyblivost a plyny

SLOŽENÍ A VLASTNOSTI:
Poznejte blahodárnost jablečného octa ! Vyznačuje se jantarovou barvou. Díky šetrnému způsobu zpracování a vynechání filtrace a pasterizace je ve výsledném octu zachováno maximální množství vitamínů, minerálů a také enzymů. Velký význam mají v octu přítomné látky vzniklé během kvašení, pro které je ocet spojován s jeho blahodárným působením. Kyselost jablečného octu je 10 %.

PŮVOD A PĚSTOVÁNÍ:
Šetrně zpracovaná BIO jablka. Výchozí surovinou pro výrobu jablečného octa jsou BIO certifikovaná jablka. Prostřednictvím procesu zvaného fermentace dochází k přeměně v jablcích obsažených cukrů na jejich kvasné produkty. Ty se souhrnně označují jako ocet. Výsledný ocet není filtrován ani pasterován. V rámci šetrného zpracování je v octu viditelný a zcela přirozený zákal, který není na závadu. Naopak je důkazem toho, že ocet během výroby nebyl filtrován ani tepelně zatěžován.

-100% přírodní
-Bez barviv a konzervantů
-Nepasterovaný
-Tepelně nezpracovaný

IHNED K ODESLÁNÍ !
  • Rozměry: 500 ml - 95 Kč, 750 ml - 117 Kč, 1 L - 147 Kč, 5,6 L - 506 Kč
  • Velikost: S
  • Značka: BEWIT
  • Poštovné a balné: Individuální doprava 59; Kč
  • Místo osobního odběru
  • Již odpověděl jeden zájemce
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 95
Prosím, uvádějte u objednávky kompletní adresu včetně aktuálního příjmení a tel. kontaktu, pomůže to přepravci urychlit dodání Vašeho balíku. Děkuji :)

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům