Brigita A. (Rozkosnice)

mimibazar.cz/rozkosnice ID 257400
Členství SAFÍR
  • Ověřená adresa
PRODÁM

Dostihy a sázky Poker Mindok Mysli a spojuj

Použité zboží k prodeji

Dětská varianta legendární české hry Dostihy a sázky. Kromě speciálně přizpůsobených pravidel se ratolestem zalíbí i postavičky poníků a žetony s potiskem. Hráči při hře nakupují zvířata a výbavu, přičemž musí dobře hospodařit se svěřenými penězi. Děti od 5 let mohou hrát jednodušší verzi bez peněz.Balení obsahuje: 1 herní plán, 12 karet poníků, 12 kartónových figurek poníků, 12 plastových stojánků, 17 karet náhody, 162 dostihových peněz, 24 žetonů s ohlávkou a sedlem, 1 bodová kostka, 1 návod...PC 299 Kč nyní 187 Kč***
Mysli a spojuj – Lidské tělo je zábavná vzdělávací hra založená na znalostech anatomie lidského těla. Hráči se snaží vytvářet řetězce příbuzných karet. Procvičí tak své znalosti, logické uvažování a jistě se dozví i spoustu novým informací o lidském těle....Je ucho tvořené z buněk? Nachází se deltový sval v oblasti krku a je čelist orgán? Vyzkoušejte si své znalosti anatomie!Ve hře Mysli a spojuj - Lidské tělo hráči přiřazují k obrázkovým kartám lidského těla správné karty jejich charakteristik...bez vad...Pc 249 Kč nyní 157 Kč.
***
MINDOK Smart IQ Puzzle Pro...Otestujte a posilte své IQ s touto skvělou cestovní hrou! Nová hra IQ Puzzle Pro z řady Smart Games obsahuje 120 rébusů ve třech herních módech, ve 2D i 3D. Horní část krabičky obsahuje jednu herní desku pro 2D rébusy a speciální desku pro 3D rébusy - pyramidu. Spodní část krabičky přináší další tvar desky pro 2D rébusy. A to vše v malé kompaktní krabičce, ideální na cesty!PC 249 Kč nyní 157 Kč.
***
Poker sada Texas Holder
Značka: XXX Lutz
Balení obsahuje: plechový obal, balíček karet, 4 balíčky žetonů různé barvy + návod
PC 249 Kč nyní 97 Kč
***
Cena celkem 497 Kč.
  • Značka: ALBI
cena: 97

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům