Jitka M. (Jutilka)

mimibazar.cz/jutilka ID 95253
Členství SAFÍR
PRODÁM oblast Plzeň

Hra SVĚT MODELEK Barbie - puzzle, karty...

Použité zboží k prodeji

Společenská hra SVĚT MODELEK
Čtyři papírové Barbie, které se zahájením hry začnou soupeřit o výsluní před objektivy fotoaparátů, stačí nasadit do připravených stojanů. Na cestě za slávou budou hráčky provázet krásné barevné karty ve tvaru osmicípé květiny, vždy v barvách dané postavy. Jsou uskladněny bezpečně v pěkných krabičkách. Poslední komponentou jsou puzzle-sety speciálně vytvořené pro každou Barbie. Každý z nich tvoří šest dílků.

Hra má velmi jednoduchá pravidla. Všechny účastnice zamíchají svoje kytičkové karty, pět z nich si vezmou do ruky, začínající hráčka si vezme ještě o dvě víc. Libovolnou z karet z ruky pak zahraje a provede to, co je na ní zadáno. Další dívka na řadě si dobere jednu kartu ze svého balíčku a vytáhne si jednu kartu od hráčky, která právě skončila svůj tah, takže znovu budou všechny mít po pěti kartách s výjimkou Barbie, která je na tahu.
Karty nabízejí různé akce, z nichž většina má za úkol především podněcovat představivost. Holčičky se tak mohou zúčastnit fotografování, jít nakupovat nové oblečení nebo si vybrat nové boty. Jedná se tedy o činnosti, které každá správná Barbie dělá dnes a denně a které nemohou být pro nikoho překvapením.

Nejdůležitější je však dokázat sestavit kompletně svoje puzzle, navštívit kosmetičku a absolvovat kurz ladné chůze. Jakmile Barbie splní tyto požadavky, může vystoupit na vytoužené molo (za pomoci zahrání karty Vstup) a předvést se všem v plné kráse. Stala se totiž vítězkou.

Hra obsahuje: 4 kartonové obrázky představující panenky Barbie, 100 karet s nejrůznějšími úkoly, 4 soubory puzzle, hrací deska s molem pro modelky, návod. Hra je v pěkném stavu.

Počet hráčů: 2 - 4
  • Značka: TREFL
  • Doposud žádný zájemce
cena: 100

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům