Pavlína E. (rodinný.bazárek)

mimibazar.cz/rodinnybazarek
ID 408782 IČ 88359964
Členství DIAMANT
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ oblast Liberec

LEGO DUPLO - NOVÉ auto + HRANÉ závodník

Nové zboží k prodeji

AKTUÁLNÍ DOSTUPNOST ZBOŽÍ je v E-SHOP RODINNÝ BAZÁREK HRAČEK s klasickým košíkem a nutností dokončit objednávku. Po dokončení je odeslán automatický e-mail, pokud se tak nestane, buď jste ji nedokončili, nebo zadali špatný email, v tom případě mne prosím kontaktujte a dohodneme se na dalším postupu.
DO SHOPU se dostanete , u nového zobrazení , po kliknutí na ikonku e-shop ( u inzerátu - nahoře oranžová ikonka, v bazárku je na horní liště) , u starého zobrazení pomocí odkazu NAVŠTIVTE NÁŠ E-SHOP( u každého inzerátu) .

Pro zákazníky, kteří jsou ZAREGISTOVÁNI na mimibazaru.cz ...je možno se přihlásit pomocí vašeho přihlášení ( nemusíte pak v e-shopu vyplńovat kontaktní údaje ...viz úvodní stránka e-shopu a podmínky prodeje )

TOTO ZBOŽÍ najdete v oddělení LEGO DUPLO » ✿✿ PUMPA ❀ SERVIS ❀ ZÁVODY , nebo zadejte do vyhledávače - na stránce e-shopu , klíčové slovo z nadpisu - názvu.

POPIS : auto je nepoužité - NOVÉ - vyndáno ze setu, mohou mít jemné škrábanečky - dlouho ležely volně na skladě , figurka je hraná , potisk viz foto.
  • Rozměry: Barva: autíčko + figurka závodník
  • Značka: LEGO
  • Doposud žádný zájemce
cena: 95

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky