Zobrazit přihlášovací formulář

Povlečení krep Slezsko modré

Administrace

Povlečení krep Slezsko modré

761 Kč
Doposud žádný zájemce
Doprava: od 90 Kč
Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení Slezsko modré je vhodné kombinovat s denim, světle modrým nebo bílým prostěradlem. Rozměr povlečení je 140x200, 70x90 cm. Krepové povlečení je oblíbené hlavně pro nežehlivou…

Zobrazit celý popis

Na mimibazaru od 27. 9. 2007
Ověřená
adresa
Ověřený
obchodník
Osobní
odběr

Povlečení krep Slezsko modré

761 Kč
Koupit
Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Krepové povlečení Slezsko modré je vhodné kombinovat s denim, světle modrým nebo bílým prostěradlem. Rozměr povlečení je 140x200, 70x90 cm.
Krepové povlečení je oblíbené hlavně pro nežehlivou úpravu. Pokud nejste milovníkem žehlení, krepové povlečení je tou správnou volbou. Povlečení se nežehlí.
Materiálové složení: 100% česaná bavlna (nejkvalitnější příze, hladký a příjemný povrch na omak) s krepovou úpravou, nevysrážená. Krepování v šíři 1 cm.
Plošná hmotnost: 135 g/m2.
Zapínání: zip.
Praní: 60°C.
Kvalita výrobku je potvrzena zdravotním atestem Textilního zkušebního ústavu Brno, jakož i certifikátem QZ - Zaručená kvalita, společně se značkou Česká kvalita, která zaručuje stálost barev, zároveň garantuje absenci jakýchkoliv zdraví nebezpečných látek a zdravotní nezávadnost pro dospělé i pro děti do 3 let.
  • 10. 6. 2024, 10:19

  • Zobrazení

    69

  • Oblíbené

    0

Další nabídky bazárku

Ložní povlečení krepové Marina
Krepové povlečení šedorůžová pivoňka
Ložní povlečení krepové kosočtverce
Povlečení krep Patrik mentolový
Krepové povlečení LUX R0581
Povlečení krep Slezsko modré

Kategorie