Zobrazit přihlášovací formulář

Povlečení krep Patrik mentolový

Administrace

Povlečení krep Patrik mentolový

761 Kč
Doposud žádný zájemce
Doprava: od 90 Kč
Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Bavlněné povlečení Patrik mentolový doporučujeme kombinovat s mentolovým nebo bílým prostěradlem. Rozměr povlečení je 140x200, 70x90 cm. Krepové povlečení je oblíbené hlavně pro nežehlivou úpravu…

Zobrazit celý popis

Na mimibazaru od 27. 9. 2007
Ověřená
adresa
Ověřený
obchodník
Osobní
odběr

Povlečení krep Patrik mentolový

761 Kč
Koupit
Kvalitní ložní prádlo z česané bavlny s krepovou úpravou. Bavlněné povlečení Patrik mentolový doporučujeme kombinovat s mentolovým nebo bílým prostěradlem. Rozměr povlečení je 140x200, 70x90 cm.
Krepové povlečení je oblíbené hlavně pro nežehlivou úpravu. Pokud nejste milovníkem žehlení, krepové povlečení je tou správnou volbou. Povlečení se nežehlí.
Materiálové složení: 100% česaná bavlna (nejkvalitnější příze, hladký a příjemný povrch na omak) s krepovou úpravou, nevysrážená. Krepování v šíři 1 cm.
Plošná hmotnost: 135 g/m2.
Zapínání: zip.
Praní: 60°C.
Kvalita výrobku je potvrzena zdravotním atestem Textilního zkušebního ústavu Brno, jakož i certifikátem QZ - Zaručená kvalita, společně se značkou Česká kvalita, která zaručuje stálost barev, zároveň garantuje absenci jakýchkoliv zdraví nebezpečných látek a zdravotní nezávadnost pro dospělé i pro děti do 3 let.
  • 26. 6. 2024, 11:17

  • Zobrazení

    102

  • Oblíbené

    0

Další nabídky bazárku

Povlečení krepové bílá růže
Ložní povlečení krepové Marina
Povlečení krep Louka modrá
Povlečení krep - č.490 tyrkysové
Krepové povlečení šedorůžová pivoňka
Ložní povlečení krepové kosočtverce
Povlečení krep Slezsko modré

Kategorie