PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ oblast Žebrák

Šlapací traktor MAX smoby

Nové zboží k prodeji

Který kluk nemiluje hry na stavaře či traktoristy? Traktor Smoby je splněným snem každého kluka. Je to jedinečný dětský traktor, který v sobě spojuje traktor s přívěsem, bagrem a nakladačem. Má robustní konstrukci a vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů, proto dětem vydrží dlouhá léta. Je vhodný pro děti od 3 let. Dětský traktor je na šlapání, kola jsou ovládaná volantem. Odolné materiály jsou zárukou nejvyšší bezpečnosti a kvality. Na volantu je klakson, kterým malí traktoristé ohlašují svůj příjezd. Jízda na dětském traktoru je velmi pohodlná díky nastavitelnému sedadlu. Sedadlo je ergonomicky tvarované, děti se neunaví ani během dlouhého sezení. Dětský traktor s řetězovým pohonem má stylové oranžovo-černé zbarvení.

Dětský stavbařský traktor je doplněn přívěsem v zadní části, což mu dodává ještě realističtější ráz. Zadní vlečka má 2 kolečka, v případě potřeby se dá odpojit. Děti si v ní mohou převážet své hračky nebo stavební či pracovní náklad. Dalším skvělým detailem traktoru je bagrovací lžíce v přední části a funkční nakladač vzadu. Hry na stavaře nebyly ještě nikdy zábavnější a realističtější. Traktor má řetězový pohon, jeho nosnost je 30 kg. Výška sedací plochy je 37 cm, dítě nesedí vysoko nad zemí. Délka traktoru je 180 cm. Má pevnou plastovou konstrukci. Kola traktoru jsou ovládána pomocí volantu, přesně jako na opravdovém traktoru. Jízda na šlapacím traktoru je velmi zábavná hra, ale pomáhá také s fyzickým rozvojem dítěte. Děti manipulací s volantem rozvíjejí svou jemnou motoriku, šlapáním do pedálů se posiluje svalstvo na nohou. Hra na traktoristy také rozvíjí dětskou fantazii a představivost.

Francouzský výrobce Smoby je producentem kvalitních plastových hraček pro děti různých věkových kategorií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odoln
  • Značka: SMOBY
  • Poštovné a balné: PPL 95; Na dobírku 144; Kč
  • Již odpovědělo 73 zájemců
cena: 2 695

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům