PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

-20%

ACEROLA - přírodní vit. C - silný antioxidant

Nové zboží k prodeji

Acerolavitamin obsahuje sušený vitaminový extrakt v prášku z tropické třešně aceroly, která je považována za nejbohatší zdroj přírodního vitaminu C v ovoci (až 40x více než citrony). Někteří lidé reagují optimálně pouze na přírodní céčko, které je většinou i lépe stravitelné. Obsahuje jej ve formě několikrát složené kyseliny askorbové, jejíž vliv bývá zpravidla trvalejší než u jednoduché průmyslově vyráběné kyseliny askorbové (běžný vitamin C). Acerola dále obsahuje vitaminy A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E, minerály (železo, fosfor, draslík, vápník, zinek) a další důležité flavonoidy (vitamin P-rutin a hesperidin).
Nový výrobek 2010
Doporučené dávkování:
1,1 g (1100 mg), tj. půlku čajové lžičky extraktu z aceroly denně do jogurtu, müsli nebo studeného či vlažného nápoje apod. Uvedené množství obsahuje 180 mg ryze přírodního vitaminu C, což odpovídá 300% doporučené denní dávky (DDD) vitaminu C.
Toto balení, které při uvedeném dávkování vydrží 90 dní, obsahuje cca. stejné množství přírodního vitaminu C jako 324 zralých citronů.

zkracuje obvyklou dobu Léčby virových a bakteriologických onemocnění

Antioxidanty a flavonoidy
V našem organizmu neustále vznikají částice, které pro nás představují trvalé potenciální nebezpečí. Tyto částice odborně nazýváme volné radikály. Jejich škodlivá tvorba se v lidském organizmu zvyšuje především stárnutím (kterým se zároveň zmenšuje schopnost jejich eliminace), což vede ke změně tkáně, k poruše pružnosti vaziva, vzniku vrásek apod. Látky, které mají schopnost volné radikály zničit, se nazývají antioxidanty. A právě extrakty z rostlin obsahují látky, které se dnes nepokládají za vitaminy, není známa jejich biologická účinnost, přesto však je organizmus ke své výživě a látkové přeměně potřebuje. Jsou to již zm
  • Značka: GRULICH S. R. O.
  • Poštovné a balné: podle tarifu ČP Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 230
Původní cena: 285 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku