PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

-12%

100 % rakytníková, brusinková a borůvková šťáva

Nové zboží k prodeji

Šťávy jsou lisované za studena.

!!!SKLADEM!!!

Brusinka obsahuje fenolický glykosid arbutin (asi 5%), flavonoidy, třísloviny, kyselinu gallovou, benzoovou a šťavelovou, hydrocholin, cholesterin, tanin, vaccinin, trochu vitamínu C a další látky, ze stopových prvků je zajímavý zejména hořčík. Plody obsahují podobné látky, mají ale více cukru, barviv, kyseliny šťavelové a vitamínu C.
Brusinka má účinky močopudné a desinfekční, užívá se tudíž zejména při zánětech močového měchýře či močových cest, působí i mírně protiprůjmově. Jako pomocný prostředek je možno brusinky podávat i při léčbě cukrovky a nemocech žlučníku.

Borůvkovᡚťáva se používá především k léčbě zánětů sliznic, při průjmech, žaludečních potížích, k odstranění zápachu z úst, při aftech nebo oparech. Zároveň je borůvka významným zdrojem antioxidantů.
Lisováním za studena získáváme čistou rakytníkovou/brusinkovou šťávu s jemnými kousky dužniny. Tímto postupem jsou zachovány vitamíny obsažené v plodech.

Rakytníková šťáva je v přírodní medicíně využívána zejména v prevenci proti virovým a bakteriálním onemocněním, tj. nachlazení, kašel, rýma, chřipka, a další.
Plody rakytníku jsou přirozeným koncentrátem všech nejdůležitějších vitamínů: A, B, C, D, F, K, aminokyselin, cukrů, tříslovin a silic.

Optimální dávka je minimálně 1 polévková lžíce denně, při nemoci je nutné dávku alespoň ztrojnásobit.

Štávy dodáváme v těchto variantách:
100 % rakytníková šťáva za 77,- Kč
100 % brusinková šťáva za 77,- Kč
100% rakytník + brusinka šťáva za 77,- Kč
100 % borůvková šťáva za 77,- Kč
  • Rozměry: 250 ml
  • Značka: RAKYTNÍK CVRČEK
  • Poštovné a balné: podle tarifu ČP Kč
  • Již odpovědělo 23 zájemců
cena: 77
Původní cena: 87 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku