PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

-13%

Rakytníkový nebo brusinkový nebo borůvkový kompot

Nové zboží k prodeji

Kompoty lze použít k přípravě ovocných salátů, do jogurtů a míchaných nápojů.

Rakytníkový s fruktozou
Plody rakytníku jsou přirozeným koncentrátem všech nejdůležitějších vitamínů: A, B, C, D, F, K, aminokyselin, cukrů, tříslovin a silic.

Brusinkový s fruktozou
Naložené čerstvé plody brusinky obecné. Plody doporučujeme řádně rozkousat, což pomáhá při paradentoze. Zároveň se šťáva z plodů používá při léčbě urologických onemocnění, zánětech močových cest, ledvin a prostaty, inkontinenci a menstruačních potížích. Mimo jné je známá jako účinný antioxidant.

Borůvkový kompot s fruktozou
Plody obsahují třísloviny, antioxidanty, bioflavonoidy, karotenoidy, provitamín A, resveratrol, vitamín C, vitamíny skupiny B, ovocné cukry, malé množství tuků, mikro- a makroprvky (hořčík, draslík, mangan, železo, měď, zinek, chrom). Borůvky zlepšují noční vidění a léčí šeroslepost, zlepšují imunitu a působí preventivně a léčebně (jako doplňující prostředek) proti infekcím, prodlužují život, chrání před stařeckou demencí, pomáhají při průjmech a jiných střevních onemocněních, zvyšují množství moči, čímž napomáhají odvodňování a léčbě některých otoků a zánětů močových cest, snižují hladinu cholesterolu a tuků v krvi, chrání tělesné buňky proti volným radikálům, prospívají regeneraci sliznic, podporují úsilí obézních o snižování tělesné hmotnost, mají i uklidňující a protistresový účinek. Borůvky včetně čaje z listí zvyšují odolnost vůči radiaci. Borůvka též napomáhá při tlumení nikotinové abstinence, tím, že podporuje tvorbu dopaminu, je velmi vhodným doplňkem při odvykacích kůrách kuřáků.Plod borůvky má unikátní obsah komplexu flavonoidů a antioxidantů, je třeba ale podotknout, že to se týká až plné zralosti plodu. Bylo prokázáno,
  • Rozměry: 210 g
  • Značka: RAKYTNÍK CVRČEK
  • Poštovné a balné: podle tarifu ČP Kč
  • Již odpověděli 4 zájemci
cena: 51
Původní cena: 58 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku