Klára P. (Klarča11)

mimibazar.cz/klarap ID 26501
Členství SAFÍR
  • Ověřená adresa
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Nevylévací láhev Sova 350 ml

Nové zboží k prodeji

Skladem:modrá.Ostatní barvy na objednání do 7 dnů.

Praktická nevylévací láhev je ideálním pomocníkem při vycházkách a cestování. Membrána v pítku zabraňuje rozlévání tekutiny a minimalizuje její vytékání. Tekutina z láhve vykétá, pokud dítě z láhve saje. Průtok tekutiny závisí na síle sání dítětem. Pokud dítě z láhve nesaje, otvor v membráně se uzavře a zabraňuje vytékání tekutiny. Víčko chrání pítko před zněčištěním. Úchyt umožňuje zavěšení láhve na pásek. Objem 350 ml.

Návod k použití:
Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím důkladně umyjte všechny rozmontované díly láhve (v pítku vyjměte ventil) v teplé vodě šetrným mycím přípravkem a důkladně vypláchněte horkou vodou. Nevyvařujte! Po použití očistěte láhev a pítko od zbytků pokrmu, vypláchněte a důkladně umyjte. Láhev můžete umývat v myčce nádobí. Nedoporučujeme umývat v myčce nádobí pítko, protože používané mycí prostředky ho mohou poškodit. Láhev můžete bez víčka a úchytů používat v mikrovlnné troubě. Nezapomeňte, že při ohřívání v mikrovlnné troubě musí být láhev otevřená. Ohřívání v mikrovlnné troubě věnujte zvýšenou pozornost. Vždy důkladně promíchejte ohřátý pokrm a zkontrolujte jeho teplotu před podáním dítěti. Tvrdá voda, ovocné šťávy nebo čaj mohou láhev zabarvit nebo zanechat usazeniny, což však nemění její vlastnosti. Husté tekutiny a ovocné šťávy (např. s kousky ovoce) mohou ventil ucpat.

Láhev odpovídá požadavkům:
Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami,
Nařízení Komise (EU) č. 10/2011 o mat
  • Značka: CANPOL
  • Poštovné a balné: ČP doporučeně 100; DPD 99; Zásilkovna 65; Kč
  • Již odpověděli 2 zájemci
cena: 125

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům