Pavla Š. (zajousek)

mimibazar.cz/zajousek
ID 8966 IČ 60297123
Členství DIAMANT
  • Ověřená adresa
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ oblast Krnov

Ohnivé ženy se vracejí, 2.díl

Nové zboží k prodeji

Druhý díl české klasické duchařské komediální televizní trilogie. Volné pokračování inscenace Ohnivé ženy.
Temperamentní krasavice, upálené čarodějnice ze sedmnáctého století Marta a Magdalena, se staly expertkami na mezilidské vztahy. Zdá se, že jim osud bude přát i nadále. Blízko šatlavy, ze které je dávný biřic odváděl do rukou mistra popravčího, se totiž nachází muzeum se starým nábytkem a obrazy, v nichž se obě vyznají lépe než leckterý vysokoškolsky graduovaný historik. A vede odtud tajně prošlapaná cestička do obchodu se starožitnostmi...
Skupina rozkrádačů se po výměnách exponátů za napodobeniny chystá k další loupeži cenného obrazu z muzea. Jeho zaměstnankyně Boženka jej má vyměnit za kopii. Uprostřed akce ale dojde k výbuchu plynu a tak naše ženy přijdou k tělům. Magdaléna se dostane do mužského těla jednoho ze zlodějů, jehož milenkou byla právě Boženka, ale tuto roli nezvládá a raději tělo opustí. Marta je spokojená s rolí manželky ředitele muzea a v touze zalíbit se mu a pomoci mu ke kariéře, jej nechtěně zkompromituje.
Trvá jim dost dlouho, než přijdou na to, že se dostaly mezi lapky. Nakonec i Marta, stejně jako bakalář Janek, tentokrát v těle fotografa, tělo zapletené do krádeže, kterou vyšetřuje bezpečnost, opustí. Ale podaří se jim, ženám poučeným již v 17. století, odhalit včas podvody a chystanou loupež?
  • Značka: PAPÍROVÝ OBAL
  • Poštovné a balné: ČP doporučené psaní 64; Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 59

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky