Lenka M. (L&M&T)

mimibazar.cz/lemate
ID 78
Členství SAFÍR
  • Ověřená adresa
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ oblast Praha - západ

JAK dostat POČÍTAČ na lopatky

Nové zboží k prodeji

Jak dostat počítač na lopatky?
Naučná publikace určená pro čtenáře, kteří dosud s počítačem nepřišli do styku, nebo s ním mají jen minimální zkušenosti, a chtějí se co nejrychleji seznámit s tím nejdůležitějším, co budou potřebovat.

Autor knihy prožil nesčetně hodin ve společnosti lidí, kteří projevili touhu odhalit tajemství počítače. Své zkušenosti z kurzů i vyučování na střední škole se pokusil přenést do této příručky. Dobře ví, kde začátečníky tlačí bota, co jim jde nejhůře, co je pro ně úplně neprůchodné a hlavně, co je pro budoucí praxi nejdůležitější. Čtenář se nemusí obávat žádných odborných termínů. Autor se snažil výklad přizpůsobit naprostému laikovi, který s počítačem přichází do kontaktu poprvé. Kniha je rozdělena do šesti kapitol.

První kapitola (Kupujeme počítač) je věnována především hardwaru. Čtenáři je předložen inzerát na počítač, právě takový, s jakým se může kdykoli setkat v tisku. Nesrozumitelné šifry se během četby této kapitoly objasní natolik, aby i laik pochopil, co a k čemu je. Současně je nenásilně popisována funkce jednotlivých dílů počítače, zejména pak těch, jejichž znalost je nezbytná pro úspěšnou práci s počítačem.

V druhé kapitole (Uvádíme počítač do provozu) se čtenáři dostane doporučení co podniknout s novým počítačem, jak jej spustit, vypnout, jak o něj pečovat, aby mu co nejdéle sloužil.

Třetí kapitola (Zápas s počítačem pokračuje) pomáhá čtenáři ve chvílích kdy poprvé sedí sám před spuštěným počítačem a neví, co vlastně smí udělat, aby něčemu neublížil. Proto se zde čtenář učí základním úkonům při práci s myší a klávesnicí. Je uveden do světa operačního systému Windows. Nechybí zde samozřejmě seznámení se základními typy ok
  • Doposud žádný zájemce
cena: 40

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky