PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

-32%

Aktivní centrum - prolézačka se skluzavkou !!!

Nové zboží k prodeji

FEBER ACTIVITY CENTER se skluzavkou 156 x 91 x 89 výška


Dětské hrací centrum Feber Activity nabídne dětem nekonečnou zábavu.

Toto hrací centrum totiž slouží jako skluzavka i prolézačka, takže se na něm Vaše ratolest výborně vyřádí.

Hrací centrum je vyrobeno z kvalitního a pevného plastu, který je odolný proti slunečnímu záření a dokonce i proti mrazům, takže jeho barvy zůstávají stále krásné.

Je bezpečné, stabilní a nejlépe ho využijete na zahradě. Centrum Feber Activity je vhodné pro děti od 2 let a jeho montáž je velmi jednoduchá.

Parametry a specifikace:

Rozměry (d x š x v):
53 x 89 x 87 cm

Hmotnost:
13 kg

Určeno pro:
děti od 2 let

Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

FEBER ACTIVITY CENTER se skluzavkou 156 x 91 x 89 výška FAMOSA / FEBER je největším výrobcem hraček ve Španělsku s téměř 50letou tradicí. V současné době je jedničkou na trzích ve Španělsku a Portugalsku, ale výrobky od společnosti FAMOSA zásobují i více než 50 dalších trhů hraček. Sídlo a hlavní výrobní kapacity společnosti FAMOSA můžete najít v centru Toy Valley area nedaleko Alicante. Odtud do světa přichází více než 1500 různých druhů hraček, mezi jinými i domy pro děti, skluzavky a mnoho dalších. Hračky firmy FAMOSA jsou robustní a odolné, neboť jsou konstruovány tak, aby vydržely i to nejdivočejší dovádění. Jsou ideální jako hračky na zahradu, kde vašemu dítěti zpříjemní nejedno odpoledne.
  • Velikost: 92
  • Značka: FEBER
  • Doposud žádný zájemce
cena: 3550
Původní cena: 5190 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku