PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

-20%

MODERNÍ DESIGNOVÝ dětský domek domeček plastový

Nové zboží k prodeji

Konečně zase trochu něco jiného :-) Zajímavě a moderně provedený plastový dětský domek - domeček nejen na zahradu :-) NOVINKA PRO LETOŠNÍ SEZONU 2015/2016 !!!! DOVOZ ŠPANĚLSKO!!!!! :-)

Dětský moderní domek BUNGALOV
moderní plastový domeček
výška 128 cm
rozměry složeného domku 113 x 103 x 128 cm
váha 22 kg
Jasné barvy jsou odolné vůči slunci a změnám teploty. Snadno se skládá a rozkládá bez nářadí.
Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/48/ES ze dne 18. června 2014 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.
FEBER je největším výrobcem hraček ve Španělsku s téměř 50letou tradicí. V současné době je jedničkou na trzích ve Španělsku a Portugalsku, ale výrobky od společnosti FAMOSA zásobují i více než 50 dalších trhů hraček. Sídlo a hlavní výrobní kapacity společnosti FAMOSA můžete najít v centru Toy Valley area nedaleko Alicante. Odtud do světa přichází více než 1500 různých druhů hraček, mezi jinými i domy pro děti, skluzavky a mnoho dalších. Hračky firmy FAMOSA jsou robustní a odolné, neboť jsou konstruovány tak, aby vydržely i to nejdivočejší dovádění. Jsou ideální jako hračky na zahradu, kde vašemu dítěti zpříjemní nejedno odpoledne.
  • Velikost: 86
  • Značka: FEBER
  • Již odpověděli 4 zájemci
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 4450
Původní cena: 5550 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku