Ida K. (Ida-Beruška)

mimibazar.cz/lipky ID 59526
Členství SAFÍR
  • Ověřený obchodník

PRODÁM

ČERNÉ SPOLEČENSKÉ ŠATY - na vysokou postavu !!

Použité zboží k prodeji

pevný chladivý taftový materiál, výborný stav, prsa 44-45cm, pas 39cm, boky 53cm, délka od prsou 137cm, UK 12, s podšívkou, v prsou výztuhy, dole u zipu párnuté ve švu

**HLEDÁTE něco pěkného na sebe? ** Nahlédněte do mého bazárku! Naleznete v nich přes 2 tisíce moderních a kvalitních věcí pro dámy i pány a za nízké ceny !!! Mrkněte se, třeba si vyberete a ušetříte tak na poštovném. :c) Zboží v bazárku je průběžně stále doplňováno.

***MINISHOP - BERUŠKA*** - outlet a luxusní second-hand pro dospělé - on-line prodej

DŮLEŽITÉ, ČTĚTE !
- POŠTOVNÉ viz. podmínky prodeje.
- Další fotky z časových důvodů nedofocuji!
- ROZMĚRY jsou uvedeny v klidu a lehce natažené, pro obvod násobte 2x, šířka přes prsa je měřena v podpaží, boky u sukní přes zadek, u kalhot v pol. př. sedu, stehno pod rozkrokem, délka od ramene u krku, u kalhot od pasu / rozkroku, rukáv je měřen s ramenem od krku či výstřihu
- Máte-li zájem o více zboží z mých bazárků, nekopírujte mi na ně odkazy, ani nepopisujte jak zboží vypadá, ale zanechte v okénku zprávu u každého inzerátu zvlášť - zajistíte si tak pořadí 1. zájemce.
- NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM, platbu přijímám předem na účet (bude uveden v podkladech pro platbu po objednání zboží) - nemáte-li vlastní, lze peníze vložit přímo na účet v mé bance, zaslat složenkou na poště, nebo využít účtu svého známého (nejlevnější varianta).
- Nejste-li registrovaní na MMB, kromě jména, vyplňte adresu a bezchybně svůj e-mail, a zanechte v okénku vzkaz - jinak PC systém objednávku nezaregistruje!
- Jste-li na MMB registrovaní, zadejte zároveň odeslání adresy a zkontrolujte, zda je stále aktuální.
  • Rozměry: š2+
  • Velikost: 40
  • Značka: OCCASINS
  • Doposud žádný zájemce
cena: 125

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku