PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

NAKOUPÍM VÁM V IKEA - NÁKUP ZBOŽÍ V IKEI ZLIČÍN

Nové zboží k prodeji

Potřebujete nakoupit v Ikei? Nabízím službu zprostředkování nákupu v Ikea Zličín. Mnou zprostředkované nákupy budete mít o něco levnější, než když si objednáte on-line přímo na stránkách Ikei.
Pouze v některých případech u objemnějšího zboží, které díky rozměrům nelze poslat balíkovými přepravci, zájemcům na Moravu nejsem schopna poskytnout levnější dopravu, než on-line nákupy Ikei. To ale záleží na tom, co si konkrétně objednáte. Proto mi nejdříve napište seznam nákupu a já Vám podle něj pošlu obratem kalkulaci. Můžete si pak porovnat cenu nákupu ze stránek Ikei a tu, kterou nabízím já. K dopravě využívám několika dopravců. Vždy se snažím najít pro Vás co nejlevnější a nejvhodnější způsob doručení. V některých případech - opět podle konkrétního zboží, jsem schopna nabídnout i levnější dopravné, než Ikea. Zboží nakupuji nejdéle 2. prac. den po připsání Vaší platby na účet a nejdéle 2. den předávám dopravci.

Za zprostředkování účtuji k ceně zboží 60-200 kč - podle skladby zboží v nákupu+doprava (Ikea si za přípravu nákupu počítá k ceně nákupu 290 kč+dopravné)
Orientačně u mne za zprostředkování:
1 kus do 2 kg, nebo 3 kusy do 1 kg: 60 kč
nákup do hodnoty 1000 kč (mimo předchozí řádek): 100 kč
nákup 1001-2000 kč 10% z ceny nákupu
nákup nad 2001,- 200 kč - max. 20 položek - kusů může být víc
V soupisu zboží uvádějte 8místná čísla výrobků, počet kusů, dodací adresu a tel. číslo. Budete-li posílat seznam jako přílohu, tak ne do "vzkazu", ale adresu zuzanahornova2@seznam.cz. Odešlu Vám co nejdříve kalkulaci obsahující cenu za zboží (stejná, jako v Ikei Zličín), dopravu a zprostředkování a Vy se pak rozhodnete, zda budete chtít ode mne nákup zprostředkovat.
Obdržíte paragon z Ikei a ode mne daňový doklad za dopravu a zprostředkování.
  • Značka: IKEA
cena: 60
Prodávající nezasílá do zahraničí.

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku