Gabriela R. (Gabrilla)

mimibazar.cz/gabrilla
ID 215901
Členství AMETYST
PRODÁM oblast Praha

Univerzální dokovací kolébka Apple

Použité zboží k prodeji

Univerzální dokovací kolébka Apple slouží jako praktická a elegantní základna pro nabíjení, synchronizaci a mnoho dalších činností. Při použití vyměnitelných vložek, nazývaných dokovací adaptéry, funguje s iPhonem a všemi modely iPod, které jsou vybaveny dokovacím konektorem a pro které existuje dokovací adaptér. Takže i když vlastníte více než jeden iPod nebo iPhone, stačí mít k počítači, stereofonnímu systému nebo televizoru připojenou jen jednu dokovací kolébku.
A když máte iPod nebo iPhone v dokovací kolébce a připojený ke zvukovému systému nebo televizi, můžete dálkovým ovládáním Apple Remote procházet skladby, prezentace a další obsah, i když jste na druhém konci místnosti. Stačí zvolit seznam skladeb, prezentaci nebo video a poté se usadit a vybraný obsah si vychutnat. Dálkové ovládání Apple Remote nabízí tlačítka pro přehrávání/pozastavení, nastavení hlasitosti a přetáčení dopředu/dozadu.
V případě, že použijete vyměnitelné vložky, nazývané dokovací adaptéry, může do univerzální dokovací kolébky dokonale zapadnout jakýkoli iPhone nebo iPod s dokovacím konektorem. Stačí zasunout dokovací adaptér pro konkrétní model iPodu a potom iPod připojit. Až budete chtít připojit iPod jiné velikosti nebo iPhone, stačí dokovací adaptér vysunout a zasunout jiný.
Balení univerzální dokovací kolébky zahrnuje také USB napájecí adaptér, USB kabel a 5 adaptérů pro různé modely iPod a iPhone. Další adaptéry a kabely jsou k dispozici samostatně.
Originál Apple!
  • Značka: APPLE
  • Poštovné a balné: dle tarifu ČP Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 800

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky