Zobrazit přihlášovací formulář

DVD Ferda mravenec 1+2 (edice Šíp)

Administrace

DVD Ferda mravenec 1+2 (edice Šíp)

9 Kč 49 Kč
Doposud žádný zájemce
Doprava: od 39 Kč
DVD v pošetce. Animovaný seriál na motivy knížek Ondřeje Sekory. DVD obsahuje 4 příběhy: 1. Jak přijel do lesa cirkus - V mraveništi mají chůvy dovolenou a Ferda rozdělí práci o miminka mezi své přátele. Vítaným rozptýlením je cirkus, který…

Zobrazit celý popis

Na mimibazaru od 24. 3. 2010
Ověřená
adresa
Ověřený
obchodník
Osobní
odběr

DVD Ferda mravenec 1+2 (edice Šíp)

9 Kč
Koupit
DVD v pošetce.

Animovaný seriál na motivy knížek Ondřeje Sekory.

DVD obsahuje 4 příběhy:

1. Jak přijel do lesa cirkus - V mraveništi mají chůvy dovolenou a Ferda rozdělí práci o miminka mezi své přátele. Vítaným rozptýlením je cirkus, který přijede na lesní mýtinu. Brouk Pytlík se srdnatě hlásí k zápasu se silákem, jako terč pro vrahače nožů či do soutěže v potápění. Zachránit ho musí zase Ferda.

2. O bitvě u bílého kamene - Pytlík organizuje výpravu na záchranu zmizelého Ferdy. Mezitím Ferda ve svém rodném mraveništi chystá obranu proti nájezdu nepřátelských mravenců. Postaví tajný tunel a připraví na nepřátele lstivou past. V rozhodujícím okamžiku bitvy dorazí také brouk Pytlík a ostatní přátelé.

3. Jak se Ferda s kamarády vydal hledat poklad - Ferda se vydá se svými kamarády hledat poklad ve zřícenině hradu Frankenstein. Poklad ale chce získat i chamtivý hlemýžď se svými kumpány. Začíná se strašidelná honba za pokladem. Kdo jej získá. Nebo poklad nájezdu dobrodruhů odolá?

4. Jak se stala Beruška královnou krásy - Beruška vyhraje volbu královny krásy a tím i cestu na Hawai. Marnivá a krásná Beruška je u moře obletována nápadníky a přilétá domů s bohatým ženichem. Na mýtině se chystá oslava. Ferda je zdrcen. Naštěstí svatbě zabrání jeho kamarád brouk Pytlík.
  • 2. 6. 2024, 22:08

  • Zobrazení

    1 104

  • Oblíbené

    1

Další nabídky bazárku

DVD FERDA - NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ 3/4
DVD FERDA - NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ 1/2
Ferda mravenec
Ferda Mravenec - kolekce 8DVD
Rákosníček a jeho rybník DVD
Monstra vs. Vetřelci DVD
DVD Potápěj se s Olly! 3
Amazing Spider-Man DVD

Kategorie