Pavla H. (pola53)

mimibazar.cz/pola53 ID 296275
Členství DIAMANT
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ
-81%

Luxusní oční oční gel/krém Anew Clinical

Nové zboží k prodeji

skladem
AVON Oční gel/oční krém Eye Lift 2 x 10 ml
Představujeme Vám novinku - alternativu k očnímu liftingu. V pohodlí domova, bez nutnosti podstupovat chirurgický zákrok. Dva revoluční přípravky v jediném balení! Oční gel nad oči a oční krém pod oči. Jejich společný liftingový účinek se vyrovná chirurgickému zákroku! Převratná technologie, pozoruhodné výsledky!!!

Nechcete se trápit s vráskami kolem očí? Dopřejte si lifting očního okolí s dvojitým účinkem. Tmavé kruhy či váčky pod očima, vrásky, povadlá víčka - všechny tyto potíže řeší nový přípravek s dvojím složením. Jeden kelímek Očního gelu/ očního krému Anew Clinical Eye Lift od Avonu v sobě skrývá dva přípravky a dva účinky.

1. Gel určený na oční víčka

Díky technologii "Dimensional Lift" poskytuje účinný lifting. Stimuluje tvorbu kolagenu i elastenu, a tím posiluje pleť zevnitř. Pozvedá ji vertikálně a vyhlazuje horizontálně, čímž oživuje a regeneruje pokleslou a povadlou pokožku.

2. Krém pod oči

V jeho případě ve váš prospěch pracuje speciálně vyvinutá technologie "Derma-Refine", která obnovuje i posiluje pleť a urychluje její metabolismus. Při používání tohoto krému se zbavíte tmavých kruhů a váčků pod očima.

Účinky:

liftingový efekt Technologie "Dimensional Lift" - má trojitý účinek - stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, vertikálně pleť pozvedá a horizontálně ji vyhlazuje
zevnitř posiluje pleť Technologie "Derma-Refine" - stimuluje metabolizmus, posiluje a obnovuje pleť pod očima. Navrací pevnost oblastem kolem očí. Díky tomu ustupují tmavé kruhy, váčky pod očima a vějířkovité vrásky.

Výhody dvojího složení:

vyhlazuje a pozvedá pokožku očního okolí (= lifting očního okolí)
posílení pokožky horní
  • Značka: AVON
  • Poštovné a balné: dle tarifu pošty Kč
  • Již odpovědělo 98 zájemců
cena: 79
Původní cena: 400 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům