Václava Čapková (vcapkova)

mimibazar.cz/vcapkova ID 51170
Členství SAFÍR
  • Ověřený obchodník
SLEVA NOVÉ ZBOŽÍ
-17%

Antibakteriální bambusové ponožky vel. 30-31

Nové zboží ve slevě

Kvalitní ponožky nové generace, antibakteriální bambusové s nanočásticemi stříbra. Vhodné pro alergiky/ekzematiky. Hladké, jednobarevné. Český výrobek

Materiál: 80% bambus, 18% POPsiltex, 2% elastan.


Skladem 1 pár.

Mám i jiné velikosti: 28-29.

Citováno z etikety:

Bambusové vlákno z přírodního bambusu je jemné, měkké na dotek, prodyšné a antibakteriální, tedy zabraňující tvorbě bakterií a plísní. Odvádí vlhkost, propouští vzduch - díky tomu pokožka dýchá a vlákno se nelepí na kůži.

Vlákno je antistatické a díky unikátnímu složení bambusových vláken, jejichž průřez je tvořen rozličnými mikroskopickými mezírkami a dírkami, dokáže odvést až čtyřikrát více vlhkosti než bavlna.

Bambus dýchá, zahřívá i chladí. Díky struktuře vlákna je v horkém počasí o 2-3 stupně chladnější než bavlna a naopak - v chladnu příjemně zahřívá.

Bambus obsahuje složku zvanou "bamboo kun", která má přirozené antibakteriální a bakteriostatické vlastnosti, které tyto rostliny chrání před bakteriemi a plísněmi. Testy prokázaly, že přírodní bambusové vlákno má stejné vlastnosti jako sama rostlina a přítomnost bambusového vlákna dokáže zničit až 70 % nežádoucích bakterií.

Antibakteriální účinek výrobku je způsoben nanočásticemi stříbra (Ag), které zamezují bakteriálnímu dýchání a tím zabraňují jejich množení a přežívání. Výrobek má antiseptické a dezodorační (protizápachové) účinky vyplývající z potlačení růstu různých bakterií a plísní. Certifikováno na bakteriích Staphy-lococcus aureus a Klebziella
  • Velikost: 30
  • Značka: TREPON
cena: 52
Původní cena: 62 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům