PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Dětský úložný regál - OBROVSKÝ VÝBĚR!

Nové zboží k prodeji

DĚTSKÉ REGÁLY A KNIHOVNY - kvalitní regály pro děti do dětských pokojů.

Na výběr máme:
- cca 90 obrázků potisku dětských regálů a knihovniček!!!
- 9 barev dřeva!!!
- 38 typů regálů!!!

NÁŠ TIP: Ve stejném motivu jako dětský regál můžete u nás zakoupit také dětskou postel, noční stolek, komodu, box na hračky, dětskou poličku, psací stůl nebo skříň.
Dětské regály nabízíme v nepřeberném množství vzorů, velikostí i barevných provedení. Dětské regály a knihovny můžete mít jen s policemi nebo i se šuplíky a skříňkami, můžete si zvolit počet zásuvek, skříněk a poliček v regálu, šířku regálu i barevné provedení či imitaci dřeva. Vaše děti naopak jistě ocení možnost vybrat si regál v originálním designu přesně podle svých představ. Z desítek jedinečných obrázkových vzorů pro chlapce i děvčata si nelze nevybrat. Všechny námi nabízené dětské a studentské regály a knihovny jsou vyrobeny z velmi kvalitního lamina.
Dostatek úložného prostoru vede děti k pořádku, proto správným výběrem dětského regálu či knihovny můžete Vaše ratolesti jednoduchým způsobem naučit nejen pořádnosti, ale v kombinaci s dalším nábytkem vytvořit dětem praktický a zároveň veselý pokojíček.

POZOR: Foto zobrazuje pouze typ regálu - konkrétní vzor (potisk obrázkem) si můžete vybrat podle vzoru postele ze vzorníku (všechny postele HAPPY BABIES s detaily obrázků naleznete v naší nabídce dětských postelí ve velikostech 140x70cm, 160x80cm a 180x90cm).

Další zboží je možné nakoupit v našem eshopu - odkaz najdete pod našimi inzeráty (v přehledu všech inzerátů).
  • Již odpověděl jeden zájemce
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 2299

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku