PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

3D tapeta GRAFFITI

Nové zboží k prodeji

3D DĚTSKÉ TAPETY NA ZEĎ - nádherná dekorace do dětského pokojíčku. Přichystáno pro Vás máme více jak 50 vzorů jedinečných fototapet pro děti!
Přinášíme Vám fototapetu s motivem graffiti. Moderní design pro pokoj každého teenagera. Rozměr tapety je 203cm na šířku a 243cm na výšku. Tapeta se skládá z 8mi dílů.
Nechte se inspirovat - mezi nejoblíbenější vzory 3D fototapet patří: tapeta Medvídek Pů a jeho kamarádi prasátko a tygr, fototapeta Hello Kitty, tapeta Cars, džungle, dino, farma, moře, tapeta auta, princezny, víly a další jedinečné vzory. Nádherný doplněk do pokojíčku pro kluky i holčičky. Každá sada (vzor) se skládá z 8 samostatných tapet, což je ideální pro snadné lepení. Lepení je snadné a rychlé, ruční lepení zvládne každý i bez předchozí zkušenosti z lepení tapet. Výhodou fototapet je, že je lze nalepit i na již existující tapety. 3D tapety na zeď představují jedinečnou možnost výzdoby pokojíčku nebo dětského koutku, i v případě je-li stěna pokojíčku větší, obrázek krásně vynikne nalepený uprostřed. Tapety jsou zajímavou alternativou k samolepkám na zeď, které Vám nabízíme ve stovkách jedinečných vzorů.

Další zboží je možné nakoupit v našem eshopu - odkaz "Navštivte náš e-shop" najdete v přehledu všech inzerátů.
  • Poštovné a balné: 89 Kč (+40Kč dobírkovné) Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 1399

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku