PRODÁM

-21%

VÁNOČNÍ OZDOBY, STARÝ SKLENĚNÝ KOSTELÍK

Použité zboží k prodeji

PRODÁM NÁDHERNÝ STARÝ KOSTELÍK ZE SEDMDESÁTÝCH LET, ZÁNOVNÍ, VÝBORNÝ STAV. OBECNĚ U STARÝCH OZDOB, KTERÉ MAJÍ NĚJAKOU LESKLOU PLOŠKU JSOU MOŽNÉ NĚKDE NA PLOŠE MALÉ ZAKALOVACÍ ŠMOUHY VLIVEM STÁŘÍ, NEBO DROBNÝ ŠKRÁBANEC, NEMUSÍ VŠAK BÝT VŽDY. Kostelík je zánovní. pro neznalé blíže těchto ozdob uvádím, že na druhé straně nejsou ta okna tak jasně vytlačena, ale to měl každý, stará je to stará výroba.

PRODÁVÁM V AUKCÍCH JEDNOTLIVÉ KOUSKY VELIKÉ SBÍRKY VÁNOČNÍCH OZDOB RŮZNÉHO DATA, 90% BYLO NEPOUŽITÝCH, BYL TO SBĚRATELSKÝ KONÍČEK, ZDE SE PRODÁVAJÍ TYTO DVĚ KOULE. NEPRODÁVÁM PO VELKÝCH CELCÍCH, TŘEBA 50 KUSECH, ALE CHCI, ABY SI LIDÉ MOHLI VYBRAT, PROTO SI DĚLÁM TU PRÁCI, A JEDNOTLIVĚ PO MALÝCH SKUPINKÁCH PRODÁVÁM, TY SE OVŠEM JIŽ DĚLIT NEBUDOU,

PRODÁVÁM JEDNOTLIVĚ, BOHUŽEL DOPRAVNÉ MUSÍ BÁT KVŮLI KŘEHKÉMU PŘÍPLATKU VYSOKÉ, ALE PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE VĚTŠINOU SI LIDÉ NAVYBÍRAJÍ VÍCERO KUSŮ - NĚKOLIK AUKCÍ, APAK SE JIM TO VYPLATÍ, SDRUŽUJI 99% AUKCÍ, SAMOZŘEJMĚ NELZE KOUPIT DO JEDNOHO BALÍKU VÁNOČNÍ OZDOBY TŘEBA S OBRAZEM,A LE JINAK SKORO VŠÍM, ZVLÁŠTĚ S TEXTILEM(POKUD JE TEXTILU VÍCE, NEMUSEL BY SE ANI PLATIT KŘEHKÝ PŘÍPLATEK, DOBŘE BYCH ZABALILA,A DALA DOPROSTŘED TEXTILU), JINÝM SKLEM, DOPRAVNÉ - POKUD SE BUDOU SDRUŽOVAT JEN SAMOTNÉ OZDOBY SE NEBUDE UŽ ZVYŠOVAT, TAKŽE KDYŽ SI NĚKDO NAVYBÍRÁ - KLIKNE NA DESET AUKCÍ S OZDOBAMI, TAK DOPRAVNÉ JE STEJNÉ JAKO U JEDNÉ AUKCE, TO NEJVYŠŠÍ Z AUKCÍ, JEN U ČISTĚ PLASTOVÝCH OZDOB, KDE MÁM JISTOTU, ŽE JE TO PLAST, NE VŽDY TO POZNÁM, NEMUSÍ BÝT KŘEHKÝ PŘÍPLATEK. TAKŽE SE PROSÍM, MÁTE-LI ZÁJEM, PODÍVEJTE I DO DALŠÍCH AUKCÍ, PRODÁVANÉ OZDOBY JSOU RŮZNÉHO STÁŘÍ, OD RAKOUSKA-UHERSKA-RARITY, PŘES PRVNÍ REPUBLIKU, PADESÁTÁ LÉTA, PŘES SEDMDESÁTÁ A OSMDESÁTÁ LÉTA, TĚCH JE NEJVÍCE, AŽ PO NEJMODERNĚJŠÍ VLONI KOUPENÉ.
  • Poštovné a balné: 85 Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 199
Původní cena: 249 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Ostatní nabídky bazárku