Ivona Chloubová (tajemno 01-005505)

mimibazar.cz/tajemno ID 7627
Členství DIAMANT
  • Ověřená adresa

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

ZCELA SE VYMYKÁM VŠEM LÉKAŘSKÝM TABULKÁM! ♥

Nové zboží k prodeji

Chcete,aby tu byli s Vámi Vaši blízcí co nejdéle???
Darujte kousek zdraví!!!!
OK OMEGA +
- prevence chorob srdce a cév
- snižování hladiny cholesterolu a regulace krevního tlaku
- prevence nádorového bujení
- zmírnění premensturačních potíží a problémů s přechodem
- zmírnění příznaků REVMATICKÝCH chorob
a mnoho dalšího....
OCHRANA ORGANISMU: OK omega+ Vám přispěje k ochraně organismu před nádorovým bujením a výrazně také ke snížení rizika vzniku chorob srdce a cév - pomůže upravit hladinu cholesterolu a krevní tlak. Napomůže celkovému zvýšení obranyschopnosti organismu a jeho odolnosti vůči následkům stresu.
ODBOURÁVÁNÍ TUKU: OK omega+ příznive ovlivní regulaci látkové výměny a pomůže povzbudit odbourávání tuků v těle.
VLASY, NEHTY A PLEŤ: OK omega+ přispěje ke zlepšení kvality nehtů a vlasů a příznivě ovlivní nejrůznější kožní potíže, pomůže při popáleninách.
PREMENSTRUAČNÍ SYNDROM: OK omega+ pomůže zmírnit předmenstruacní bolesti, křece, napětí a také potíže v období přechodu.
JSEM PLNÁ ENERGIE A ZASE CHODÍM TANČIT! - je mi 78 let a jsem nemocná se srdcem, mám zažívací problémy, často jsem nachlazená, trpím na chřipky, únavu, musím si hlídat váhu, působí na mě velice počasí. Prostě stále něco! Užívám hodně léků, ale přesto mi není dobře. Začala jsem používat EMULIPS a OK omegu+. Po třech týdnech se cítím svěží a plná energie! Odezněly i moje časté otoky nohou, takže chodím tančit, na delší procházky, výlety a ješte jsem si snížila váhu. Jsem opravdu velice spokojená! V. Jakubcová, Brno
PO DLOUHÉ DOBĚ MOHU JÍST VŠECHNO!- jsem po operaci žaludku, mám potíže se slinivkou a játry. Nyní vždy ráno užívám OK omegu+ a po jídle EMULIPS - a po dlouhé době mohu jíst úplně všechno! A. Veselý ml., Blansko
PO VYUŽITÍ JEDNÉ L
  • Doposud žádný zájemce
cena: 930

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku