Jiří B. (POLÁRNÍK)

mimibazar.cz/POLARNIK ID 59126
Členství DIAMANT
  • Ověřený obchodník
  • Ověřená adresa

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Hunter -ponožky pro lovce a rybáře z Merino vlny

Nové zboží k prodeji

Funkční ponožka thermo treková pro všechny činnosti v zimním období.

Multivrstvý plyšový úplet s vlnou izoluje proti mrazu a nepohodě - určená pro myslivce, rybáře, lovce, trampy, milovníky přírody . Při testování nazvána odborníky - " DRTIČ MRAZU".


Jedná se o zátěžové ponožky (možno dadat i jako podkolenky) používané v chladných klimatických pásmech pro všechny činnosti v zimním období. Jedině multivrstvý plyšový úplet s vlnou THERMOFIBRE-WOLLE Vás izoluje proti mrazu a nepohodě.Chodidlo ponožek je zesílené přízí z Merino vlny firmy Schoeller v kombinaci s polypropylenem Siltex, což je certifikované antibakteriální vlákno se stříbrem Ag+.Dokonalou fixaci ponožky na chodidle zajišťují elastické pásy proti posunu. Spoj špice je jemně šitý, lem nezkrácený a sevření jemné, takže jsou velice pohodlné.Ponožky splňují všechny funkční vlastnosti modelové řady Dr.Hunter. Výraznou přidanou hodnotou je přesně stanovené množství vlněné příze integrované v chladem exponovaných místech ponožky a podkolenky Winter. Díky ponožkám a podkolenkám Dr. Hunter Winter dosahují myslivci při lovu prokazatelně lepších výsledků.

Dr. Hunter je díky Hi-function technologii pletení, dlouholetému výzkumu a testování jedničkou mezi ponožkami do přírody. Výborné do zimní a GORETEXové obuvi.Funkční rozsah: -5°až -20°CSložení: 40% polypropylen (Siltex s Ag +)
25% bavlna
25% vlna (Merino Schoeller)
7% polyamid
3% elastanVelikosti:
26-27 cm (39-41 EUR)
28-29 cm (42-43 EUR)
30-31 cm (45-47 EUR)
32-33 cm (48-49 EUR)
  • Velikost: 45
  • Značka: PONDY
  • Poštovné a balné: 52 Kč
  • Již odpověděli 3 zájemci
cena: 185

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku