Zobrazit přihlášovací formulář

Ať žije Žeryk! ...CD

Administrace

Ať žije Žeryk! ...CD

188 Kč 199 Kč
Doposud žádný zájemce
Doprava: od 72 Kč
Jak již název této nové kompilace napovídá, vychází na počest chrabrého psíka Žeryka! Ten totiž právě v dubnu tohoto roku oslaví již 85. narozeniny, podle psích konvencí pak dokonce 595. Stejně dlouho doprovází naši čtveřici hrdinů - Hurvínka, Spejbla,…

Zobrazit celý popis

Na mimibazaru od 10. 1. 2006
Ověřená
adresa
Ověřený
obchodník
Osobní
odběr

Ať žije Žeryk! ...CD

188 Kč
Koupit
Jak již název této nové kompilace napovídá, vychází na počest chrabrého psíka Žeryka! Ten totiž právě v dubnu tohoto roku oslaví již 85. narozeniny, podle psích konvencí pak dokonce 595.
Stejně dlouho doprovází naši čtveřici hrdinů - Hurvínka, Spejbla, Máničku a paní Kateřinu. Díky svým přirozeným instinktům mnoho řečí nenadělá, a to i přesto, že své role dokázal zaštěkat již ve 21 jazykových mutacích. Na tomto CD uslyšíte ty nejlepší archivní nahrávky nejen v podání Žeryka (alias Miroslava Černého), ale i Miloše Kirschnera, Heleny Štáchové, Josefa Větrovce, Gabriely Vránové nebo Jiřího Líra. Speciální narozeninovou zdravici mu pak jeho věrní současní loutkoví a lidští kamarádi natočili letos v únoru.

Gratulace
Spejbl se učí řeči
Žeryk akobatem
Žerykova past

V zajímavém bookletu se dozvíte mnohé o zákulisním životě tohoto vitálního foxteriéra. Třeba proč se Žeryk jmenuje právě Žeryk či kdo ho kdysi pro divadlo vytvořil, nebo tam uvidíte, jakými jevištními podobami za ty roky prošel. Žeryk má narozeniny: oslavte je s ním v těch nejlepších scénkách!
  • 13. 2. 2024, 15:21

  • Zobrazení

    792

  • Oblíbené

    1

Další nabídky bazárku

Hurvínkovy prázdniny v Houbohledech
Robot Roby u Spejblů
Divadlo Spejbla a Hurvínka: Ať žije Spejbl!
Ať žije Mánička ...CD
Spejbl a Hurvínek - Hrátky a pohádky ...CD
O Hurvínkovi a králi husitském, CD
Spejbl a Hurvínek - Hurvínkovo trápení se školou

Kategorie