Vilma B. (VilmaB)

mimibazar.cz/VilmaB ID 280313
Členství SAFÍR

PRODÁM

-46%

BRUDER John Deere traktor 6920 + vyklápěcí přívěs

Použité zboží k prodeji

Po synovi úžasný BRUDER zelený traktor s vyklápěcím přívěsem. Koupený nový v kamenném obchodě hraček , PC byla 1199,- Kč a hraný pouze synem, je v super stavu i valník jen u traktoru chybí levé zrcátko ....jinak naprosto bez vad. Je to nejúžasnější traktor co syn měl a rád si s ním hrál. Reálné foto dodám během víkendu. K prodeji máme i další NOVÝ traktor ( 27 cm ) na setrvačník a další vyřazená baterická a světelná auta a mini autíčka.


Traktor John Deere 6920 s sklápěcím valníkem. Tento traktor se žlutozeleným designem ,je vybaven přední kyvadlovou nápravou, ovládáním posuvné střechy a hydraulikou. Otevíratelná kapota motoru nám umožňuje plně nahlédnout na blok motoru. Traktoru nechybí ani odolné profilové pneumatiky, které jsou vhodné pro každý terén s možností připojení různých vleků. Výškově nastavitelné závěsné zařízení, valník se vyklápí a samostatně stojí na opěrné noze.
- Funkční řízení – součástí je druhý volant s delším ramenem, kteý se zasune výsuvným otvorem ve střeše do stávajícího volantu a tím usnadňuje ovládání stroje.
- Profilované pneumatiky.
Rozměry: délka soupravy je 67 cm, rozměry traktoru 290×170×160 mm.
Měřítko: 1:16.
Vhodné pro děti od 3 let.
Díky vysoké kvalitě a bohatým zkušenostem se Bruder řadí mezi přední výrobce plastových vozidel v hračkářském průmyslu.
  • Značka: BRUDER
  • Poštovné a balné: 130,- Kč balík do ruky nebo osobní odběr v Praze Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 649
Původní cena: 1199 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Ostatní nabídky bazárku