Věra B. (Baronka)

mimibazar.cz/baronka ID 31927
Členství DIAMANT
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Police / regál, materiál borovice 78x31x171 cm

Nové zboží k prodeji

... praktický policový díl pomůže uspořádat vaše věci. Vaši kombinaci můžete, pokud potřebujete více úložného prostoru, jednoduše rozšířit přidáním dílů a polic (lze spojit vice úložných dílů vedle sebe). Neupravené masivní dřevo je odolný přírodní materiál, který barvením nebo naolejováním získá ještě větší odolnost a zároveň se usnadní péče o něj. Nábytku dodáte větší osobitost, pokud jej namoříte nebo natřete svou oblíbenou barvou. Tento nábytek musí být připevněn ke stěně. Různé materiály, z nichž jsou vyrobeny stěny, vyžadují i různé typy upevnění. Použijte takový upevňovací materiál, který je vhodný pro vaše stěny. Tento materiál není součástí výrobku. Pro vyšší stabilitu doplňte každý druhý oddíl křížovou vzpěrou. NOVÉ, originálně balené zboží. Ihned k odeslání !

*********************************

Materiál:
Stojna / police: masivní borovice nebo smrk. Křížová vzpěra: ocel, galvanizováno

*********************************
  • Rozměry: Šířka: 78 cm, hloubka: 31 cm, výška: 171 cm, max. nosnost/police: 35 kg - jedna se o balík větších rozměrů, doručuje kurýr
  • Velikost: XXL
  • Značka: IKEA
  • Poštovné a balné: 149 - dle celkové váhy / objemu balíku Kč
  • Místo osobního odběru
  • Již odpověděli 3 zájemci
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 799
Prosím, uvádějte u objednávky kompletní adresu včetně aktuálního příjmení a tel. kontaktu, pomůže to přepravci urychlit dodání Vašeho balíku. Děkuji :)
Ups, tento kousek už není dostupný. Jestli tady žádný inzerát není, zkuste vyhledávač.

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům