VZKAZ NOVÉ ZBOŽÍ

OMLAZOVACÍ řada pro zralou pleť Belucie Luxury

Luxusní OMLAZOVACÍ řada pro zralou pleť Belucie Luxury Timeless Golden-Age (Kim Jeong Moon Aloe Korea)
* řada plně využívá blahodárných účinků z aloe, která je uctívaná pro své hydratační, regenerační a zvláčňující účinky. K tomu ladí energizující kaviár, zpevňující kofein, hydratační tremella extrakt, buňkám prospěšná kyselina hyaluronová a delikátní pudr ze zlata, platiny, diamantů a perel. Jejich kombinací vzniká elixír mládí, který funguje jako vyhlazovač vrásek, má blahodárný vliv na krevní cirkulaci, činnost lymfatického systému, zdravou pigmentaci a celkovou vitalitu pokožky. Jedná se o staletími ověřenou, moderními technologiemi zmnohonásobenou sílu, jenž luxusně pěstí, ošetřuje a omlazuje pleť, která bude opět pružná, svěží a hedvábně jemná.
* doporučeno pro zralejší pleť 40+ (lze i o něco dříve, vždy záleží na individuálním stavu pleti. někdo má sklony ke tvorbě vrásek dříve)
* v nabídce:
1) denní omlazovací krém
2) pleťová omlazovací emulze
3) omlazovací pleťová voda
4) omlazovací sérum
5) omlazovací oční krém
6) noční omlazovací krém
7) posilovač pleťových buněk nebo-li Booster

Podrobné popisy výrobků naleznete u mne v albíčku nebo na e-shopu jittyshop. Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, písněte vzkazík. V nabídce i plno dalších produktů z nabídky kvalitní korejské kosmetiky.
  • Značka: KIM JEONG MOON ALOE
  • Doposud žádný zájemce

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku