Ryszard N. (Login24)

mimibazar.cz/login24 ID 448146
Členství KŘIŠŤÁL
  • Ověřený obchodník
  • Ověřená adresa

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

9346-KOČÁREK PRO PANENKY+NOSIDÉLKO+POSTÝLKA-ČERNÁ

Nové zboží k prodeji

KOČÁREK:
Opěradlo kočárku i podložka na nohy jsou nastavitelné. Uvnitř kočárku je korbička s úchytkami a povlečením sloužící k přenášení panenky. Rukojeť kočárku je nastavitelná a obalená pěnou. Dětský kočárek je blokován před automatickým složením a vespod má praktický košíček. Materiál opláštění - impregnát - plášť je upevněn na přezkách, opláštění můžete kdykoliv odepnout a vyprat.
Kombinovaný kočárek pro panenky je vyroben z odolných hliníkových trubek, má pěnová kola s disky, je lehký, stabilní a je určen malým holčičkám. Přednosti dětského kočárku pro panenky:
- kola tlumí hluk a nedělají šmouhy na podlaze, korbička s praktickými uchy k přenášení panenky, zdarma taška na doplňky, krásné barvy upoutají pozornost každé malé holčičky

NOSIDÉLKO:
Může sloužit jako samostatný prvek k přenášení panenky nebo jej lze použít při jízdě autem. Lehátko pro panenky má praktický úchyt. Živé barvy pobídnou k hraní každou malou holčičku. Lehátko má také bezpečnostní pás. Je vhodné pro panenky vysoké 45 cm.

POSTÝLKA:
Postýlka je zabalena do praktické taštičky s úchytami, které usnadní její přenášení. Součástí postýlky je také dvoustranná dečka s polštářem.
Postýlka je vhodná pro panenky vysoké max. 45 cm. Můžete si ji vybrat ze dvou barevných provedení.
Sada obsahuje:
postýlku, dvoustrannou dečku s polštářem, taštičku na přenášení

UVEĎTE PROSÍM SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO A ZPŮSOB PLATBY. DĚKUJEME
  • Rozměry: KOČÁRKU PRO PANENKY: - výška: 70 cm - délka: 74 cm - šířka: 36 cm - výška rukojeti: od 32 do 64 cm ROZMĚRY NOSIDÉLKA: Rozměry lehátka: 47 x 31 x 17 cm Rozměry balení: 20 x 33 x 50 cm. ROZMĚRY POSTÝLKY: - výška: 31 cm - šířka: 31 cm - délka: 52
  • Značka: DORIS
  • Poštovné a balné: Přeprava PPL: Převodem 95 kč. Dobírka 140 kč. Kč
  • Již odpověděli 2 zájemci
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 1569

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku