Pavla Velichová (anič)

mimibazar.cz/anic ID 9595
Členství DIAMANT
  • Ověřený obchodník
  • Ověřená adresa

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Dětský servírovací vozík s 20 dopňky

Nové zboží k prodeji

Servírovací vozík pro děti French Cuisine je krásná hračka pro holčičku, která je vhodná od 18 měsíců. Dětský vozík na servírování je vyroben z kvalitního a na dotek příjemného plastu, který je zároveň odolný a dlouho vydrží. Rozměry servírovacího stolku pro děti jsou 36*29*35 cm. Součástí vozíku na servírování je i 20 doplňků, které dokonale ladí s celým jeho designem. K doplňkům patří 2 hrnky, 2 lžičky, 2 talířky, jahoda a pomeranč, 2 jogurty, čajník, tácek na koláčky, 4 koláčky. Se servírovacím vozíkem se vaše děti mohou naučit jak správně stolovat, servírovat a obsluhovat hosty při návštěvě a užijí si s ním spoustu legrace.

Dětský servírovací stolek French Cuisine je postaven na čtyřech kolečkách, takže se velmi snadno posouvá a zároveň i stabilně stojí. Má i praktickou ručku, díky které se s ním snadno manipuluje. Vozík na servírování pro děti má moderní tyrkysově-modrou barvu. Všechno dětské nádobí a doplňky spolu krásně barevně ladí. Každý doplněk má na servírovacím stolku své místo. Dětský servírovací stolek je ideálním doplňkem pro všechny holčičky od 18 měsíců, které chtějí mít vlastní servírovací soupravu. Pomocí ní se mohou se svými kamarádkami zahrát na čajový dýchánek.

Francouzská společnost Écoiffier je kvalitní producent plastových hraček pro děti. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Se servírovacím stolem Écoiffier se děti zabaví velm
  • Rozměry: Barva: vozík + 20 doplnků
  • Značka: ECOIFFIER
  • Doposud žádný zájemce
cena: 499

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku