Marie P. (MPolly)

mimibazar.cz/mpolly ID 96219
Členství DIAMANT
  • Ověřená adresa
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ oblast Olomouc
-51%

KNIHA KAM NA VÝLETY S DĚTMI (NEJEN) PRO DĚTI

Ups, tento kousek už není dostupný. Můžete vybrat z nabídky níže nebo zkuste vyhledávač.

Nové zboží k prodeji

OSOBNÍ PRODEJ!! PC 299-
PEVNÁ VAZBA, 360 STRAN!!

NÁDHERNÁ KNIHA PLNÁ FOTEK S TIPY NA AQUAPARKY, BOTANICKÉ ZAHRADY, ZOO ZAHRADY, TECHNICKÁ MUZEA A PAMÁTKY, WESTERNY, SKANZENY, JESKYNĚ, HRADY A ZÁMKY, VÝLETY LODÍ ČI LANOVKOU, HVĚZDÁRNY A PLANETÁRIA ČI NEJNÁMĚJŠÍ CELOREPUBLIKOVÉ AKCE V JEDNOTLIVÝCH MĚSTĚCH NAPŘ. DIVADLA, PRÁZDNINOVÉ ŠKOLY, MEZINÁRODNÍ FILM FESTIVAL DĚTSKÉHO FILMU VE ZLÍNĚ AT.
KAŽDÝ VÝLETNÍ TIP JE DOPLNĚN O DŮLEŽITÉ INFO JAKO TEL, EMAIL A WEBOVÉ STRÁNKY A PRACOVNÍ DOBU.

Kam na výlet s dětmi? – otázka, kterou řeší každý rodič, prarodič, strýc či teta. V naší knize z edice „Kam v České republice“ naleznete přes 300 odpovědí. Nápady na letní i zimní využití volného času s rodinou jsou seřazeny do 18 tematických kapitol. Poradíme vám, kam se vydat s dětmi každého věku, které mají různé záliby. Ať už vaše děti mají rády zvířata, koupání, auta, chcete je seznámit s historií nebo si společně vyjít na hezkou procházku, jistě si vyberete z mnoha prověřených tipů. Bohatě ilustrovaná kniha s více než 300 barevnými fotografiemi a 70 obrázky vám bude díky ověřeným údajům u jednotlivých aktivit sloužit spoustu let, prostě dokud děti neodrostou. K výběru toho pravého výletu poslouží přehledná mapa. Ale nezapomeňte, že na výlet se můžete vydat i bez dětí!

O autorce:

Eva Obůrková (*1967) se narodila a vyrostla v Praze, kde vystudovala gymnázium se zaměřením na výtvarnou výchovu a dějiny umění a později Fakultu žurnalistiky Univerzity Karlovy v Praze. Pracovala jako novinářka a redaktorka, v současné době působí jako reklamní textařka a ilustrátorka. Je autorkou několika průvodců a publikací pro cestovní ruch. S manželem, synem a průběžně se měnícím počtem psů a koček žije (a občas trochu pracuje) v Brně.
  • Značka: EVA OBŮRKOVÁ
  • Poštovné a balné: 79 Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 149
Původní cena: 299 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky