Věra B. (Baronka)

mimibazar.cz/baronka ID 31927
Členství DIAMANT
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Policový díl /úložný systém KALLAX, 77x77 cm

Nové zboží k prodeji

... praktický úložný díl, multifunkční využití. Vyberte si, zda jej chcete zavěsit na stěnu nebo postavit na zem. Tento výrobek vyžaduje montáž. Součástí výrobku je kování potřebné pro upevnění ke stěně. Můžete doplnit vložkou, která se prodává zvlášť. Jednoduchá údržba. Stačí otřít hadříkem, který je navlhčený jemným čistícím prostředkem. Nové, originálně balené zboží. Ihned k odeslání !

****************************

Vyrábí se v několika barevných variantách:
bílá,černohnědá, bíle mořený dub, ...
Informace o dostupnosti jednotlivých barev a jejich ceně na dotaz.

****************************

Lze doplnit barevnými krabicemi (textilní či papírové), viz doplňující foto. Je možno rovněž doplnit vložkou (dvířka nebo 2x šuplík), k dispozici v různých barvách. Rozměry: hloubka: 37 cm, výška: 33 cm, šířka: 33 cm. Vložka se výborně hodí jako paravan, protože i její zadní část má pěknou povrchovou úpravu. Snadná montáž. Informace o aktuálních barvách a cenách na dotaz.

****************************

Důležité informace:
Nábytek musí být upevněn ke stěně pomocí přiloženého kotvícího úchytu. Různé materiály, z nichž jsou vyrobeny stěny, vyžadují i různé typy upevnění. Použijte takový upevňovací materiál, který je vhodný pro vaše stěny (tento materiál není součástí výrobku).

****************************

Materiál:
dřevotříska, dřevovláknitá deska, vytištěné a reliéfní akrylové barvivo, akrylová barva, papír, ABS plast

****************************
  • Rozměry: šířka: 77 cm, hloubka: 39 cm, výška: 77 cm, max. nosnost / police: 13 kg, max. nosnost / nástěnná skříňka: 20 kg. Váha balíku cca 23 kg.
  • Velikost: L
  • Značka: IKEA
  • Poštovné a balné: Kurýrní služba 129; Kč
  • Místo osobního odběru
  • Již odpovědělo 12 zájemců
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 899
Prosím, uvádějte u objednávky kompletní adresu včetně aktuálního příjmení a tel. kontaktu, pomůže to přepravci urychlit dodání Vašeho balíku. Děkuji :)

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům