PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

@@@FoggyStop Klasik, pohlcovač vlhkosti a pachu@@@

Nové zboží k prodeji

!!! IHNED K ODESLÁNÍ !!!

Odvlhčovač do auta Je inovativní pohlcovač vlhkosti do auta americké firmy SIGNUS Corporation. FoggyStop automaticky přijímá přebytečnou vlhkost vzduchu v autě a předchází tak nebezpečným následkům jako je mlžení a zamrzání vnitřní strany oken, množení bakterií, roztočů a plísní v čalounění a korozi vnitřních dílů karosérie. Nepotřebuje baterie ani elektrickou zásuvku. Vydrží pohlcovat vlhkost až 3 roky (během 3 minut jej lze snadno regenerovat - vysušit a znovu použít více než 100 x). Testováno zkušebnou. Pohlcování vlhkosti výrobkem FoggyStop bylo ověřeno státní zkušebnou : Fyzikálně technickým zkušebním ústavem, státní podnik, Ostrava. Výrazně zvyšuje bezpečnost jízdy v automobilu. Výrobek byl úspěšně testován také v extrémních podmínkách rakouských alp.

Specifikace a technické informace : k zamlžení a zamrzání vnitřní strany skla v automobilu dochází v důsledku sražení - kondenzace vodních par obsažených ve vzduchu na studeném povrchu skla. Čím nižší je teplota a čím vyšší je obsah vodních par, tím vyšší je riziko vzniku tzv. rosného bodu na skle automobilu. Mnozí řidiči znají ze zkušenosti, že stačí vlhké oblečení osádky, trochu sněhu na oblečení a někdy dokonce jen dýchání osádky na to, aby se okna zamlžila a v zimě se po odstavení automobilu vytvořila námraza z nánosu jinovatky. Škrábání jinovatky je pak neúčinné ze dvou důvodů : 1. Dokud není topení zcela zahřáté, okno se stále mlží a znemožňuje bezpečnou jízdu, nebo jízdu vůbec. 2. Oškrábaná jinovatka na palubní desce roztaje a znovu pak vytváří vlhký vzduch v automobilu, takže další den se vše za obdobných povětrnostních podmínek opakuje.

FoggyStop je pohlcovač vlhkosti, který zabraňuje mlžení a zamrzání skel auta úpravou vlhkosti vzduchu pod rosný bod. Úpravu vlhkosti
  • Poštovné a balné: ČP doporučeně 60; ČP balíkovna 55; Kč
  • Již odpovědělo 6 zájemců
cena: 229

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku