PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Furminátor hřeben pro pejsky kočky koně 4,5cm

Nové zboží k prodeji

Šíře hřebenu 4,5 cm

Pro dlouhosrstá i krátkosrstá zvířata

Dovoluje snadno a rychle odstranit vypadávající srst a podsadu u psů a koček

Pomáhá při udržování zdravé a lesklé srsti

Garantuje daleko lepší vyčesání než jiné kartáče a hřebeny

Hroty jsou zhotoveny z pevné nerezové oceli

Furminátor

Chcete mít doma pejska nebo kočičku a zároveň čistý domov bez všudypřítomných chlupů? S profesionálním kartáčem na vyčesávání srsti, je to jedna báseň. Furminátor Vašich domácích mazlíčků chlupů nejen zbaví, ale dokonce zredukuje jejich línání.

Furminátor je patentovaný profesionální hřeben pro krátkosrstá i dlouhosrstá plemena psů a koček, který Vám garantuje mnohem lépe vyčesávání srsti v porovnání s jakýmkoli jiným hřebenem.

Při jeho pravidelném používání dochází k redukci línání až o 90%. Při vyčesávání jednoduše a rychle odstraňuje podsadu, tedy spodní vrstvu srsti a uvolněné chlupy.

FURminator je revoluční hřeben pro vyčesávání chlupů z Vašich miláčků. Vyčeše Vašeho miláčka až s 90% účinkem - garantuje mnohem lepší vyčesání než jakýkoli jiný hřeben nebo kartáč! Pro dlouhosrsté i krátkosrsté psy Velikost Large - vhodné pro psy o hmotnosti nad 23 kg. Šíře hřebenu 10,1cm
Použití:Před začátkem česání zkontrolujte, zda je srst čistá a suchá. Jemně táhněte FURminator ve směru růstu chlupů. Provádějte dlouhé a jemné tahy. Vyvarujte se opakovaných tahů na stejném místě. Věnujte zvláštní péči okolí citlvých míst (břicho, končetiny, genitálie, konečník). Nepoužívejte příliš velkou sílu a tlak jako při česání hřebenem. Hluboké a hrubé kartáčování může způsobit podráždění kůže. Jakmile zpozorujete zčervenání či jiné neobvyklé příznaky, vyčesávání přerušte. andnbsp;


UPOZ
  • Poštovné a balné: 60 Kč
  • Již odpověděli 4 zájemci
cena: 139

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Ostatní nabídky bazárku