Zobrazit přihlášovací formulář

Barevné bambusové ponožky

Administrace

Barevné bambusové ponožky

48 Kč
Zaujalo 14 uživatelů
Doprava: od 0 Kč
Dětské barevné bambusové ponožky pro kluky i holky- antibakteriální, antibiotické a protiplísňové ponožky vyrobené z bambusového vlákna - vhodné pro alergiky. Bambusové vlákno z přírodního bambusu je jemné, měkké na dotek, prodyšné a antibakteriální,…

Zobrazit celý popis

Na mimibazaru od 21. 5. 2007
E-Shop
Ověřená
adresa
Ověřený
obchodník
Osobní
odběr

Barevné bambusové ponožky

48 Kč
Koupit
Dětské barevné bambusové ponožky pro kluky i holky- antibakteriální, antibiotické a protiplísňové ponožky vyrobené z bambusového vlákna - vhodné pro alergiky.

Bambusové vlákno z přírodního bambusu je jemné, měkké na dotek, prodyšné a antibakteriální, tedy zabaraňující tvorbě bakterií a plísní. Odvádí vlhkost a propouští vzduch. Díky tomu pokožka dýchá a vlákno se nelepí na kůži.

Bambusové vlákno je přírodní vlákno získávané z bambusu rostoucího v tropických zemích v prostředí bez pesticidů a zpracovává se na přízi bez přidávání chemikálií. Je prodyšné, jemné, měkké na omak a má hedvábný lesk.

Vlákno je je antistatické a díky unikátnímu složení bambusových vláken, jejichž průřez je tvořen rozličnými mikroskopickými mezírkami, dokáže odvést až 4x více vlhkosti než bavlna.

Bambus dýchá, zahřívá i chladí. Díky struktuře vlákna je v horkém počasí o 2-3 stupně chladnější než bavlna a naopak - v chladu příjemně zahřívá.

Bambus obsahuje složku zvanou "bamboo kun", která má přirozené antibakteriální a bakteriostatické vlastnosti, které tyto rostliny chrání před bakteriemi a plísněmi. Testy prokázaly, že přírodní bambusové vlákno má stejné vlastnosti jako sama rostlina a přítomnost bambusového vlákna dokáže zničit až 70% nežádoucích bakterií.

Barvy: fialová, růžová, zelená, modrá, černá

Složení: 80% bambus, 18% SILTEX, 2% elastan

Velikosti:
16-18 cm (24-27 EUR)
19-21 cm (29-32 EUR)
22-23 cm (33-35 EUR)
  • 16. 4. 2024, 8:16

  • Zobrazení

    664

  • Oblíbené

    1

Další nabídky bazárku

Dětské bavlněné ponožky CIRKUS
Dětské obrázkové ponožky Hasiči
Dětské bavlněné ponožky CIRKUS
Dětské sportovní polofroté ponožky
Dětské ponožky pro malé farmáře
Dětské bambusové ponožky
Dívčí barevné ponožky s pandou
Dětské antibakteriální ponožky s bambusem
Chlapecké ponožky PILOT
Dívčí ponožky s plameňákem
Dětské bambusové ponožky
Dětské bambusové ponožky

Kategorie