PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Oranžová trampolína + síť + schůdky 305 cm 10TF - nové zboží k prodeji

  

Podrobný popis zboží

Díky trampolíně Vaše děti zlepší svou fyzickou zdatnost. Trampolína může být také skvělým místem pro zábavu dospělých. Tato zábava je také vhodná pro snížení hmotnosti - snižuje tělesný tuk, posiluje svaly a zvyšuje efektivitu spalování sacharidů. Příznivě přispívá u mnoho dalších věcí jako například funguje výborně i na snižování hladiny stresových hormonů. Je to ideální prostředek, který spojuje zdraví a zábavu.

Trampolína je velice solidně vyrobena. Její konstrukce je vyprodukována z tvrzené galvanizované oceli odporné na deformace. Skákací plocha je vyrobena z termicky sloučeného karbonu, který ji zabezpečuje trvanlivost. Byla mnohokrát testována. Skákací plocha je natažena pomocí pozinkovaných pružin, které jsou ukryty pod dvouvrstvým pošitím ( krunýřem ) z měkké pěnovky a odolného PVC. Tento krunýř snižuje korozivitu a také chrání uživatelé, kteří vystavují své těla úrazu. Pružiny mají tvar vřetena, to zapříčiňuje optimální odraz a veliký komfort skoků. Ochranná síťka, která snižuje následky nárazů, je natažená na horizontálních tyčích ( tyče sahají až k podlaze ). Tyče jsou obalené měkkou pěnou. Stabilita trampolíny je způsobena masivními tyčemi ( nohami ) ve tvaru U. Černozelené zabarvení trampolíny je odporné na UV záření, díky tomu nedochází k vyblednutí. Pozinkované pružiny, galvanizovaná ocelová konstrukce a krunýř chránící pružiny dávají pocit komfortu a bezpečí.
Nosnost: 140 - 160 kg

Sada obsahuje:
- trampolína
- ochranná síťka
- žebřík
- klíč pro montáž pružin

Technické údaje trampolíny:
- průměr skákací plochy s krunýřem: 305 cm
- tyče (8 ks): průměr 38 / 1,5 mm
- horizontální tyče (8 ks): průměr 38 / 1,5 mm
- nohy ve tvaru U (4 ks): průměr 38 / 1,5 mm
- skákací plocha vyrobena v USA
- krunýř: 500 D P
ROZMĚRY: - průměr: 305 cm - výška trampolíny od země k skákací ploše: 76 cm - výška skákací síťky od skákací plochy: 180 cm - maximální nosnost: 140 - 160 kg - délka pružin: 13 cm - výška žebříku: 80 cm - hmotnost trampolíny s ochrannou síťkou: 55 kg
POŠTOVNÉ A BALNÉ: předem na účet 200 Kč, dobírka 250 Kč
CENA 4999,-
doposud žádný zájemce

ZOBRAZIT PODMÍNKY PRODEJE

VŠECHNY FOTOGRAFIE INZERENTA

Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Odesláním tohoto formuláře souhlasí kupující a prodávající s PODMÍNKAMI PRODEJE
Login Heslo