Krzysztof Konieczny (krajinahracek_cz)

mimibazar.cz/krajinahracekcz ID 473252
Členství KŘIŠŤÁL
  • Ověřený obchodník
  • Ověřená adresa

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Oranžová trampolína + síť + schůdky 305 cm 10TF

Nové zboží k prodeji

Díky trampolíně Vaše děti zlepší svou fyzickou zdatnost. Trampolína může být také skvělým místem pro zábavu dospělých. Tato zábava je také vhodná pro snížení hmotnosti - snižuje tělesný tuk, posiluje svaly a zvyšuje efektivitu spalování sacharidů. Příznivě přispívá u mnoho dalších věcí jako například funguje výborně i na snižování hladiny stresových hormonů. Je to ideální prostředek, který spojuje zdraví a zábavu.

Trampolína je velice solidně vyrobena. Její konstrukce je vyprodukována z tvrzené galvanizované oceli odporné na deformace. Skákací plocha je vyrobena z termicky sloučeného karbonu, který ji zabezpečuje trvanlivost. Byla mnohokrát testována. Skákací plocha je natažena pomocí pozinkovaných pružin, které jsou ukryty pod dvouvrstvým pošitím ( krunýřem ) z měkké pěnovky a odolného PVC. Tento krunýř snižuje korozivitu a také chrání uživatelé, kteří vystavují své těla úrazu. Pružiny mají tvar vřetena, to zapříčiňuje optimální odraz a veliký komfort skoků. Ochranná síťka, která snižuje následky nárazů, je natažená na horizontálních tyčích ( tyče sahají až k podlaze ). Tyče jsou obalené měkkou pěnou. Stabilita trampolíny je způsobena masivními tyčemi ( nohami ) ve tvaru U. Černozelené zabarvení trampolíny je odporné na UV záření, díky tomu nedochází k vyblednutí. Pozinkované pružiny, galvanizovaná ocelová konstrukce a krunýř chránící pružiny dávají pocit komfortu a bezpečí.
Nosnost: 140 - 160 kg

Sada obsahuje:
- trampolína
- ochranná síťka
- žebřík
- klíč pro montáž pružin

Technické údaje trampolíny:
- průměr skákací plochy s krunýřem: 305 cm
- tyče (8 ks): průměr 38 / 1,5 mm
- horizontální tyče (8 ks): průměr 38 / 1,5 mm
- nohy ve tvaru U (4 ks): průměr 38 / 1,5 mm
- skákací plocha vyrobena v USA
- krunýř: 500 D P
  • Rozměry: - průměr: 305 cm - výška trampolíny od země k skákací ploše: 76 cm - výška skákací síťky od skákací plochy: 180 cm - maximální nosnost: 140 - 160 kg - délka pružin: 13 cm - výška žebříku: 80 cm - hmotnost trampolíny s ochrannou síťkou: 55 kg
  • Poštovné a balné: předem na účet 200 Kč, dobírka 250 Kč Kč
  • doposud žádný zájemce
cena: 4999

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Ostatní nabídky bazárku