PRODÁM

-27%

BRITAX DĚTSKÝ NOSIČ

Použité zboží k prodeji

Novinka od firmy Britax je praktické nosítko, které zvyšuje pocit bezpečí Vašeho miminka. Přenášením dítěte čelem k sobě zvyšuje jeho pocit bezpečí a posiluje přitom důležité pouto, miminko můžete otočit ven a uspokojit jeho zvědavost vůči světu kolem.

Nastavitelná opěrka hlavy a polstrované otvory na nohy zaručují maximální míru pohodlí. Dětské nosítko používá nový systém CarryLong, polstrované ramenní pásy a bederní pás rovnoměrně rozkládají hmotnost na vaše ramena, záda a boky. Systém snadného nastavení popruhů, který umožňuje nastavovat jednou rukou.

Dítě můžete nosit čelem k sobě čímž dosáhnete důležité blízkosti, nebo otočením čelem ven, aby mohlo prozkoumávat svět před sebou. Součástí je nastavitelná podpěrka hlavy a krku, polstrované otvory na nohy pro vyšší bezpečnost miminek o hmotnosti 3,5 - 5 kg a odnímatelná vložka pro děti mezi 3,5 a 6 kg, jež vytvářejí přirozenější polohu v sedě.

Vlastnosti: - natočení miminka k sobě a od sebe - polstrované otvory na nohy - nastavitelné smyčky na nohy - nastavitelná opěrka hlavy - systém CarryLong - jednoduchý způsob nasazení nosítka přes hlavu - systém snadno nastavitelných pásů - nosnost 14 kg
  • Značka: BRITAX
  • Poštovné a balné: Dle tarifů ČP Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 1390
Původní cena: 1890 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku