PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

-6%

Autosedačka Cybex Aton 5 Manhattan Grey 2019

Nové zboží k prodeji

Autosedačka Aton 5 pokračuje ve šlépějích svých předchůdců, např. vítězného Atonu 2, který zvítězil v testu autosedaček organizace Stiftung Warentest ve skupině 0+ a připojuje se tak k úspěšné sérii autosedaček Aton.
- Vyjímatelná vnitřní vložka pro pozici vleže.
- 8poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů.
- Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System).
- Integrovaná sklápěcí XXL sluneční stříška s ochranou před sluncem UVP50+.
Jedinečné bezpečnostní prvky, jako například výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů, která v kombinaci s odzkoušeným L.S.P. systémem ještě vylepšuje výjimečně bezpečnou energii absorbující skořepinu a nové části zvyšující pohodlí, např. velká XXL sluneční stříška, dávají vzniknout dokonalé dětské autosedačce pro předčasně narozené a velmi malé novorozence. Nová funkce poskytuje ideální úhel sezení a zajišťuje, že jsou hlava, krk a hrudník malých dětí perfektně zarovnané. Tím se znatelně snižuje riziko zadušení při přepadnutí hlavy dítěte dopředu. Dětskou autosedačku lze ve vozidle připevnit pomocí bezpečnostního pásu nebo pomocí jedné z našich volitelných základen.
Možný osobní odběr: Dětský obchůdek Žirafa, ul. J. M. Marků 6, Lanškroun
  • Rozměry: VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ OPĚRKA HLAVY (8 POZIC) L.S.P. SYSTEM VYJÍMATELNÁ VNITŘNÍ VLOŽKA PRO POZICI VLEŽE CESTOVNÍ SYSTÉM CYBEX ECE R44/04, Dodatek 7, Sk. 0+
  • Značka: CYBEX
  • Poštovné a balné: 99 Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 3590
Původní cena: 3790 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku