Brigita A. (Rozkosnice)

mimibazar.cz/rozkosnice ID 257400
Členství SAFÍR
  • Ověřená adresa
PRODÁM

Pekárna chleba Bifinett výroba marmelády

Použité zboží k prodeji

Jedná se o pekárnu bílé barvy s tepelně izolovaným pláštěm z plastu.Ovládací panel je umístěn v přední části pekárny a je velmi srozumitelný vše v češtině. Na displeji se zobrazuje zvolený program, čas, který zbývá do ukončení programu, nastavená velikost a stupeň propečení. Mimo to, je z levé a pravé strany displeje, znázorněna činnost pekárny pomocí ikon, takže neustále máte kontrolu, co zrovna pekárna dělá – zda probíhá předehřívání, hnětení, kynutí…apod.
Rozmístění tlačítek zleva doprava: tlačítko pro výběr programu, tlačítko pro nastavení hmotnosti, tlačítko nastavení časovače pro odložený start (ubírání času), tlačítko nastavení časovače pro odložený start (přidávání času), tlačítko pro nastavení stupně propečení kůrky a nakonec tlačítko Start/Stop, které slouží zároveň i jako Pauza. Přepínání tlačítek je doprovázeno akustickým signálem – pípnutím.
Pekárnu jsem intenzivně zatěžovala více jak 3 měsíce a s výsledkem jsem byla téměř vždy spokojená. Těsto bylo vždy důkladně propracované a výsledek ideální. Pouze horní kůrka je poněkud světlejší než boční strany chleba, ale s tím se budeme muset smířit u většiny pekáren, protože topné těleso je umístěno pouze ve spodní části pekárny. V pekárně jsem vyzkoušela jak normální bílý, tmavý chléb s droždím, tak i těžké kváskové chleby s velkou převahou žitné mouky a musím říct, že pekárna neměla problém se zpracování a utáhnutím těsta. Program č.11 MARMELÁDA je možné využít nejen pro přípravu domácí marmelády, pudinku, rýžové kaše, odpalovaného těsta…více informací zde :
je v bezva stavu s novou pečící nádobou a háky!
  • Rozměry: Příkon 850 W,Počet hnětacích háků 2,Délka přívodního kabelu 160 cm,Teplota pláště při pečení 49°C,Vnější rozměry š 25 cm x h 39 cm x v 27 cm,Výška s otevřeným víkem 52 cm,Hlučnost 53,9 dbA,Časovač 15 hodin,Počet programů 12,Nastavení velikosti chleba 3 ve
  • Značka: BIFINETT
cena: 890

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům