PRODÁM

Autosedačka Concord Transformer 15 až 36kg isofix

Použité zboží k prodeji

Nechcete se spokojit s obyčejnou autosedačkou? Hledáte něco mimořádného? Autosedačka Concord Transformer T je o krok napřed před ostatními sedačkami své kategorie. Díky mnoha bezpečnostním prvkům je tento model bezpečnější než jiné autosedačky. Concord Transformer se přizpůsobí velikosti dítěte, veškerá nastavení navíc provedete naprosto jednoduše: stiskem tlačítka. Autosedačka Transformer Vás nezklame!
Transformer T je vybaven inteligentními bezpečnostními prvky

Transformer T má dvojitou skořepinu, díky tomu dítě lépe chrání v případě nárazu. Pro co nejlepší ochránu při nárazu ze strany je také vybaven chrániči hlavy a ramen. V autě Transformer T upoutáte pomocí iso-fix systému nebo i pomocí tříbodového pásu. Automaticky uzamknutelný vodič pásu jej udržuje bezpečnostní pás optimálně napnutý. Díky všem těmto prvkům dosahuje autosedačka Transformer dlouhodobě vynikajících výsledků v bezpečnostních testech.
Transformer T roste s dítětem

Ovládání autosedačky Transformer T je neskutečně snadné. Vše důležité je hotovo během okamžiku: stačí stisknout tlačítko a jednotlivé části nastavíte do Vámi požadované polohy plynule a bez námahy. Takto snadné ovládání je možné díky systému pracujícího pomocí stlačeného vzduchu. Autosedačka Transformer T se tak optimálně přizpůsobí velikosti dítěte. Patří do kategorie II/III (15-36 kg), pohodlně se v ní budou cítit všechny děti ve věku od 3 do 12 let.
Používaná, zašité dvě dírky na područkách.
  • Značka: CONCORD
  • Poštovné a balné: 150 Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 999

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku