Jana R. (Januška)

mimibazar.cz/januskar ID 5897
Členství DIAMANT
  • Ověřená adresa
PRODÁM oblast Rožnov pod Radhoštěm

Sportovní triko / tričko / tílko Adidas ClimaCool

Použité zboží k prodeji

Top stav, lehký a příjemný 100% polyester s technologií ClimaCool / Clima365, uvedená velikost M , délka 68cm, zadní díl 71cm, průramky 55cm, reflexní prvky, barva neonově žlutá..
ClimaCool je systém, ktery umožní vzduchu cirkulovat přímo u vaší pokožky a tím také odvede teplo a pot od pokožky.
Systém ClimaCool má za cíl regulovat tělesnou teplotu sportovce i běžného uživatele lépe než kterýkoli jiný konkurenční materiál. Systém ClimaCool funguje na základě kombinace větracích kanálků, trojrozměrných látek umožňujících cirkulaci vzduchu přímo u pokožky a materiálů, které regulují vlhkost a teplotu. Za pomocí kombinace těchto materiálů dochází k dokonalému odvodu potu a horka od Vaší pokožky. Výhodou oproti materiálu CLIMALITE, který zajišťuje pouze odvod vhkosti, je dodatečná ventilace zajištěna cirkulací vzduchu mezi oblečením a pokožkou. Vaše tělo bude zchlazené i za horkého počasí. Budete se cítit svěže za každého počasí a můžete se plně soustředit na sport a každý Váš pohyb.
CLIMA365™ je technologická platforma s několika hlavními funkcemi. Cílem je ideální vybavení sportovce optimálními výrobky pro jakékoli podmínky po 365 dní v roce – od extrémního chladu až po horké počasí. Bez ohledu na klimatické podmínky si sportovec díky koncepci Clima365™ může sestavit perfektní kombinaci oblečení, aby mohl podávat maximální výkony a cítit se při tom dobře.
  • Velikost: M
  • Značka: ADIDAS
  • Poštovné a balné: ČP doporučené psaní 62; ČP balíkovna 65; Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 289
MAMINKY, NAKOUKNĚTE I DO ALBA, POKUD NENÍ U INZERÁTU UVEDENO JINAK, PŘI KOUPI VÍCE VĚCÍ - PO ODKLIKNUTÍ DVOU INZERÁTŮ JE POŠTOVNÉ POLOVIČNÍ A U TŘÍ A VÍCE, ZCELA ZDARMA !!!

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům