Kateřina V. (tuci)

mimibazar.cz/tuci ID 1012
Členství SMARAGD
  • Ověřený obchodník
  • Ověřená adresa

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Náramky s duší - náramek z minerálních kamenů

Nové zboží k prodeji

Pomohou Vám kupříkladu najít sebedůvěru, potlačit smutek, získat lásku, ochranu, štěstí, zdraví ... Každý z kamenů má svoji sílu, jen si vybrat ten pravý ... Při správné péči jsou mnohem víc, než jen doplněk Vaší krásy ...

Do objednávky prosím napište obvod Vašeho zápěstí, ráda Vám náramek vyrobím na míru.

Jadeit * Křišťál

Jadeit - Vyzařuje klid a mír. Přináší štěstí v podnikání i v osobním životě. Vštěpuje moudrost a vzbuzuje pocit, že je všechno snadné. Odstraňuje pochybnosti a učí nás, jak se mít rád a objevit svoji hodnotu. Jadeit pomáhá upravit narušené vztahy, zklidňuje nervy a zahání stres. V čínské kultuře symbolizuje moudrost, lásku, odvahu a skromnost. Amuletům jadeitu byla odpradávna přisuzována schopnost chránit před neštěstím a nemocemi.

Křišťál - Čistí mysl, ostří vnímání a posiluje paměť. Co do léčivých účinků stojí křišťál na prvním místě mezi všemi kameny. Položen vedle ostatních kamenů zesiluje jejich energii a harmonizuje je. Zlepšuje proudění energií mezi čakrami. Přiložen na čakru pomáhá nastolit porušenou rovnováhu. Pomáhá soustředění a uvolňuje dosud zamčenou paměť. Je nejsilnějším zesilovačem energie na této planetě.
  • Značka: NÁRAMKY S DUŠÍ
  • Poštovné a balné: 59,- Kč při platbě převodem, 99,- Kč na dobírku Kč
  • Již odpověděl jeden zájemce
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 249

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku