PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

BÍLÁ nástěnná dětská lampa, vhodná od věku 3+

Nové zboží k prodeji

... praktická unisex bílá nástěnná lampa, ideální pro děti. Pokud chcete po přečtení pohádky nechat v dětském pokoji trochu světla, lampu jednoduše ztlumíte. Naše dětské osvětlení prochází jedněmi z nejpřísnějších bezpečnostních testů na světě. Takže si můžete být jistí, že vaše dítě bude v bezpečí. Doporučujeme pro děti od 3 let. Pečlivě testováno, aby děti i jejich prstíky byly v bezpečí. Nové, originálně balené zboží, bez vad. Ihned k odeslání !

................................................

Užitečné informace:
- Včetně žárovky LED. Žárovka je součástí výrobku, ale v případě potřeby ji můžete vyměnit. Je k dostání jako náhradní díl.

- Lampa vydává 200 lumenů, což je přibližně stejné množství, jaké vydává běžná 21 wattová žárovka. Životnost žárovek LED je přibližně 25 000 hodin. Tento výrobek nese označení CE.

- Tato lampa je opatřená mechanickým stmívačem. Když otáčíte knoflíkem na stínidle lampy, dochází k otáčení disku uvnitř stínidla, které propouští menší či větší množství světla.
................................................

Důležité upozornění:
Všechny kabely mohou představovat nebezpečí uškrcení. Nikdy nedávejte výrobek s kabely do blízkosti dětské postýlky, kolébky nebo dětské ohrádky. Kabel vždy připevněte ke stěně pomocí fixačních elektrikářských pásků.

................................................

Návod na údržbu:
Otírejte vlhkým čistým hadříkem. Osušte čistou textilií.

................................................

Materiál:
ocel, akrylová barva, epoxidový práškový lak, polykarbonátový plast
................................................
  • Rozměry: Max.: 3,4 W. Barva světla: teple bílá (2700 kelvinů). Světelný tok: 200 lm. Výška: 40 cm. Průměr základny: 12 cm. Průměr stínidla: 14 cm. Délka kabelu: 2 m.
  • Značka: IKEA
  • Poštovné a balné: dle celkové váhy / objemu balíku Kč
  • Již odpověděl jeden zájemce
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 779
Prosím, uvádějte u objednávky kompletní adresu včetně aktuálního příjmení a tel. kontaktu, pomůže to přepravci urychlit dodání Vašeho balíku. Děkuji :)

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku