PRODÁM

Vzdělávací dětské knihy pro nejmenší

Použité zboží k prodeji

A. Edukační dětské knihy od 1 roku. Ze španělského originálu. Všechny postavičky a předměty v knize byly nejprve vymodelovány z plastelíny a poté nafoceny, což zvyšuje přitažlivost a plastičnost obrázků.

1. Svět v obrázcích - První slova
2. Svět v obrázcích - Prales
110 Kč / ks
NOVÁ Krásná výuková kniha. Lesklé stránky, krásné ilustrace. Stránky jsou měkké, ale omyvatelné. Obě nové, nepoužité. Možná pár neznatelných otlačku z knihovničky. Zavede děti do různých prostředí a umožní jim zábavnou formou poznat odpovídající slovní zásobu.

3. Poznáváme tvary
4. Poznáváme svět
11. Poznáváme barvy (není vyfocená)
60 Kč / ks
Krásné výukové knihy. Tvrdé stránky, krásné ilustrace. Obě použité velmi krátce, vynikající stav, jako nové, možná pár neznatelných otlačku z knihovničky. S pomocí barevných obrázků bude poznávat svět, barvy, tvary.

B. Edukační dětské knihy od 3 let.

PRODÁNO 5. Voňavá knížka - První slova
PRODÁNO 6. Voňavá knížka - Barvy
110 Kč / ks
Otevři a přivoň. Tvrdé stránky, krásně ilustrované. 3D efekty - různé materiály. Na stránce "voňavé kolečko", které když se promne je cítit vůně. Dítě objevuje i smysly - vůně, hmat.

PRODÁNO 7. Veselé učení - První slova
Tvrdé lesklé stránky. Z kanadského originálu. Použitá velmi krátce, vynikající stav, jako nová, možná pár neznatelných otlačku z knihovničky.
150 Kč

C. Moje první slova
PRODÁNO 8. Od 1 roku - žlutá - medvídek a auto - 60 Kč
PRODÁNO 9. Od 1 roku - červená - ryba a hruška - 40 Kč
10. Od 2 let - modrá - brusle a lední medvěd - 60 Kč
Tvrdé desky, vhodné pro malé děti. Lesklé, omyvatelé. Používané, běžné opotřebení, ve velmi dobrém stavu, trochu otlačky z vnějších stran (z knihovničky), stránky uvnitř
  • Rozměry: 1+2. š.20.5 x 20.5 cm 3+4. š.17 x 16 cm 5+6. š. 20.5 x 21 cm 7. š. 25 x 23 cm 8-10. š. 17 cm x 22 cm (výstupek) / 19.5 cm.
  • Velikost: 86
  • Značka: SUN
  • Poštovné a balné: 60 Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 60

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku